Women's Cup

Finală

Ziua Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete  
sâmbătă 05/06/2021
15:30
Czarni Sosnowiec - UKS Łódź

Semifinale

Ziua Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete  
miercuri 05/05/2021
FT
Trójka Jelna 0 - 4 UKS Łódź
miercuri 12/05/2021
16:15
Górnik Łęczna - Czarni Sosnowiec

Sferturi de finală

Ziua Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete  
miercuri 21/04/2021
FT
Rekord Bielsko-Biała 0 - 5 Górnik Łęczna
miercuri 21/04/2021
FT
UKS Łódź 2 - 0 Katowice
miercuri 21/04/2021
FT
Tarnovia Tarnów 2 - 3 Czarni Sosnowiec
miercuri 21/04/2021
FT
Trójka Jelna 4 - 3 Bydgoszcz

Optimi de finală

Ziua Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete  
miercuri 17/03/2021
FT
Respekt Myślenice 1 - 2 Bydgoszcz
miercuri 17/03/2021
FT
Tarnovia Tarnów 3 - 1 ROW Rybnik
miercuri 17/03/2021
FT
Górzno 4 - 8 Trójka Jelna
miercuri 17/03/2021
FT
Medyk Konin II 0 - 1 Rekord Bielsko-Biała
sâmbătă 27/03/2021
FT
UKS Łódź 3 - 0 Medyk Konin
sâmbătă 27/03/2021
FT
Stomilanki Olsztyn II 2 - 4 Górnik Łęczna
duminică 28/03/2021
FT
Czarni Sosnowiec 0 - 0 UJ Kraków
duminică 28/03/2021
FT
Katowice 4 - 0 Śląsk Wrocław

A Patra Rundă

Ziua Echipa gazdă Scor/Ora Echipa oaspete  
marți 03/11/2020
FT
JUNA-TRANS Stare 3 - 1 Bielawianka Bielawa
marți 03/11/2020
FT
Górnik Łęczna II 0 - 2 UKS Łódź II
marți 03/11/2020
FT
Widok Lublin 0 - 2 Resovia Rzeszów
miercuri 04/11/2020
FT
Stilon Gorzów 6 - 1 Włókniarz Białystok
miercuri 04/11/2020
FT
Pogoń Tczew II 0 - 5 Czarni Sosnowiec II
miercuri 04/11/2020
FT
Stomilanki Olsztyn 0 - 2 Rekord Bielsko-Biała
miercuri 04/11/2020
FT
Kielce 2 - 0 GSS Grodzisk
miercuri 04/11/2020
FT
Resovia Rzeszów II 0 - 4 Sportowa Czwórka Radom
miercuri 04/11/2020
FT
Medyk Konin 3 - 1 Olimpia Szczecin
miercuri 04/11/2020
FT
IKKP Noteć 2 - 0 Ślęza Wrocław
miercuri 04/11/2020
FT
Hetmanki Włoszczowa 1 - 7 Górzno
miercuri 04/11/2020
FT
Pogoń Zduńska Wola 0 - 4 ROW Rybnik
miercuri 04/11/2020
FT
Forty Piątnica 0 - 8 Polonia Środa Wlkp.
miercuri 04/11/2020
FT
Rysy Bukowina Tatrzańska 0 - 3 UKS Loczki
miercuri 04/11/2020
FT
Sokół Kolbuszowa Dolna 2 - 3 Trójka Jelna
miercuri 04/11/2020
FT
Olimpia II Szczecin 1 - 3 Respekt Myślenice
miercuri 04/11/2020
FT
Bronowianka Kraków 2 - 1 Śląsk Wrocław II
miercuri 04/11/2020
FT
AZS KU Uniwersytetu 0 - 11 UKS Łódź
miercuri 04/11/2020
FT
Stomilanki Olsztyn II 9 - 0 LUKS Ziemia Lubińska
miercuri 04/11/2020
FT
Wanda Kraków 2 - 3 Medyk Konin II
miercuri 04/11/2020
FT
MUKS Praga Warszawa U 17 3 - 6 Tarnovia Tarnów
miercuri 04/11/2020
FT
Sparta Daleszyce 0 - 3 Czarni Sosnowiec
miercuri 04/11/2020
FT
Kotwica Kołobrzeg 0 - 6 UJ Kraków
miercuri 04/11/2020
FT
Włocławek 1 - 7 Katowice
miercuri 04/11/2020
FT
Praga Warszawa 0 - 6 Bydgoszcz
miercuri 04/11/2020
FT
Ostrovia Ostrówek 3 - 4 UKS SMS Łódź III
miercuri 04/11/2020
FT
Prądniczanka Kraków 0 - 1 Skra Częstochowa
miercuri 04/11/2020
FT
Unia Opole 3 - 2 Pogoń Tczew
miercuri 11/11/2020
FT
Wodzisław Śląski 0 - 4 Górnik Łęczna
joi 12/11/2020
FT
Ząbkovia Ząbki 2 - 3 Śląsk Wrocław
duminică 15/11/2020
FT
Akademia Piłkarska LG 5 - 1 Rolnik Biedrzychowice
miercuri 18/11/2020
FT
Raszyn 2 - 3 Piastovia Piastów

Clasamente

# Echipa MJ GV P
1 35 +46 80
2 35 +30 70
3 36 +21 66
4 36 +22 64
5 35 +10 58
18+ GambleAware