10 noiembrie 2019

10 noiembrie 2019

România - Cupa României Feminin

More…
FL Zimbrul Tulcea 0 - 11 Selena Constanţa Mai multe informaţii
FL Atletic Onix 1 - 9 Universitatea Galaţi Mai multe informaţii
FL Paşcani 0 - 2 Navobi Iaşi Mai multe informaţii
FL Csikszereda MC 0 - 2 Vulpitele Galbene Roman Mai multe informaţii
FL Atletic Olimpia Gherla 0 - 15 Independenţa Baia Mare Mai multe informaţii
FL Olimpic Star Cluj 1 - 5 Piros Security Mai multe informaţii
FL Dream Team 0 - 6 Universitatea Alexandria Mai multe informaţii
FL Activ Slobozia 2 - 13 Fairplay Bucureşti Mai multe informaţii
FL CSM Târgu Mureș 0 - 3 Student Sport Alba Iulia Mai multe informaţii
FL Carmen București 4 - 2 Târgovişte Mai multe informaţii

Albania - Kampionati Femrave

More…
FL Vllaznia 2 - 0 Apolonia Mai multe informaţii

Anglia - Premier N/S (feminin) - Nord

More…
FL Burnley 0 - 1 Nottingham Forest Mai multe informaţii
FL Stoke City 3 - 0 Fylde Mai multe informaţii
FL Sunderland 3 - 1 Loughborough Foxes Mai multe informaţii
FL Hull City 3 - 6 Middlesbrough Mai multe informaţii

Anglia - Premier N/S (feminin) - Sud

More…
FL Oxford United 0 - 1 Keynsham Town Mai multe informaţii
FL Crawley Wasps 3 - 1 Portsmouth Mai multe informaţii
FL Chichester City 0 - 5 Plymouth Argyle Mai multe informaţii
FL Yeovil Town 2 - 1 Milton Keynes Dons Mai multe informaţii

Anglia - Womens Combination - Midlands

More…
FL Doncaster Belles 0 - 4 Bedworth United Mai multe informaţii

Anglia - Womens Combination - Nord

More…
FL Stockport County 3 - 5 Leeds Mai multe informaţii
FL Bolton Wanderers 3 - 0 Bradford City Mai multe informaţii

Anglia - Womens Combination - South-East

More…
FL Cambridge City 2 - 2 Stevenage Mai multe informaţii

Anglia - Womens Combination - South-West

More…
FL Poole Town 1 - 4 Buckland Athletic Mai multe informaţii

Anglia - FA Cupa (feminin)

More…
FL Crewe Alexandra LFC G 1 - 2 G Barnsley Mai multe informaţii
FL Durham Cestria 1 - 3 Chester-le-Street Town Mai multe informaţii
FL The New Saints 0 - 4 Chorley Mai multe informaţii
FL Leek Town Ladies G 1 - 2 G Lincoln City Mai multe informaţii
FL Wolverhampton 4 - 1 Luton Town Mai multe informaţii
FL Ipswich Town 5 - 0 Basildon Mai multe informaţii
FL Chesham United 0 - 1 Southampton Mai multe informaţii
FL Liverpool Feds 0 - 4 Brighouse Town Mai multe informaţii
FL Actonians 2 - 1 AFC Wimbledon Mai multe informaţii
FL Southampton WFC 4 - 0 Portishead Mai multe informaţii

Argentina - Primera A

More…
FL Platense 0 - 2 Independiente Mai multe informaţii
FL Boca Juniors 10 - 0 Defensores de Belgrano Mai multe informaţii
FL Gimnasia La Plata 1 - 1 Lanús Mai multe informaţii

Brazilia - Carioca Women

More…
FL Fluminense 0 - 1 Flamengo Mai multe informaţii

Bulgaria - Women's League

More…
FL Sevlievo 1 - 0 Enko Plovdiv Mai multe informaţii

Cehia - Liga II (feminin)

More…
FL Baník Ostrava 8 - 1 Líšeň Mai multe informaţii
FL Sigma Olomouc 4 - 0 Čáslav Mai multe informaţii
FL ABC Bránik 2 - 2 Teplice Mai multe informaţii
FL Hradec Králové 1 - 1 FC Praha Mai multe informaţii

Croaţia - Liga I

More…
FL Katarina Zrinski 4 - 1 Viktorija Mai multe informaţii
FL Neretva 0 - 4 Dinamo Maksimir Mai multe informaţii
FL Agram 3 - 2 Lepoglava Mai multe informaţii

Danemarca - Campionat (feminin)

More…
FL BSF 1 - 5 VSK Aarhus Vezi evenimente Mai multe informaţii

Danemarca - 1. Division

More…
FL Aarhus 1900 1 - 4 AaB Mai multe informaţii
FL Fortuna Hjørring II 1 - 2 Lyseng Mai multe informaţii

Europa - EURO (feminin)

More…
FL Moldova 3 - 1 Azerbaijan Vezi evenimente Mai multe informaţii

Germania - Bundesliga II (feminin)

More…
FL Meppen 1 - 0 Saarbrücken Vezi evenimente Mai multe informaţii

Germania - Regionalliga (feminin) - Nord

More…
FL St. Pauli 1 - 2 Werder Bremen II Mai multe informaţii
FL Henstedt-Ulzburg 2 - 0 Büppel Mai multe informaţii
FL Jesteburg 3 - 1 Walddörfer SV Mai multe informaţii
FL Hamburger SV 3 - 0 Meppen II Mai multe informaţii
FL Burg Gretesch 1 - 2 Holstein Kiel Mai multe informaţii

Germania - Regionalliga (feminin) - Nordost

More…
FL Union Berlin 6 - 0 Eintracht Leipzig-Süd Mai multe informaţii
FL Erzgebirge Aue 3 - 2 USV Jena II Mai multe informaţii
FL Bischofswerdaer FV 0 - 1 Viktoria Berlin Mai multe informaţii
FL Magdeburger FFC 2 - 3 Hohen Neuendorf Mai multe informaţii
FL Stern 0 - 6 RB Leipzig Mai multe informaţii
FL Phoenix Leipzig 1 - 1 FFV Erfurt Mai multe informaţii

Germania - Regionalliga (feminin) - Süd

More…
FL Obertürkheim 1 - 0 Hegauer FV Mai multe informaţii
FL Hessen Wetzlar 1 - 1 Freiburg II Mai multe informaţii
FL Neu-Isenburg 1 - 5 Würzburg Mai multe informaţii
FL Weinberg 1 - 2 Nürnberg Mai multe informaţii
FL Sand II 1 - 0 Jahn Calden Mai multe informaţii
FL Forstern 7 - 0 Crailsheim Mai multe informaţii
FL Alberweiler 1 - 1 Eintracht Frankfurt Mai multe informaţii

Germania - Regionalliga (feminin) - Südwest

More…
FL Bad Neuenahr 3 - 2 Wörrstadt Mai multe informaţii
FL FFC 08 Niederkirchen 4 - 1 Bitburg Mai multe informaţii
FL Saarbrücken II 2 - 1 Issel Mai multe informaţii
FL Göttelborn 3 - 1 Fidei Mai multe informaţii
FL Siegelbach 1 - 1 Riegelsberg Mai multe informaţii
FL Montabaur 1 - 0 Fortuna Göcklingen Mai multe informaţii

Germania - Regionalliga (feminin) - Vest

More…
FL Vorwärts Köln 3 - 1 Bökendorf Mai multe informaţii
FL Herforder SV 0 - 0 Moers Mai multe informaţii
FL Recklinghausen 1 - 1 Köln II Mai multe informaţii
FL Borussia Bocholt 1 - 1 Berghofen Mai multe informaţii
FL Budberg 1 - 5 Bochum Mai multe informaţii
FL Menden 1 - 0 Borussia M'gladbach II Mai multe informaţii
FL SGS Essen II 1 - 3 Alemannia Aachen Mai multe informaţii

Italia - Coppa Italia Women

More…
FL Fortitudo Mozzecane 3 - 2 Riozzese Mai multe informaţii
FL Vittorio Veneto 2 - 0 Lady Granata Cittadella Mai multe informaţii
FL Cesena 2 - 2 Perugia Mai multe informaţii
FL Lazio 0 - 2 Roma CF Mai multe informaţii

Japonia - Women's Play-offs 1/2

More…
FL Cerezo Osaka 0 - 0 Parceiro Nagano Mai multe informaţii

Macedonia - Prva ŽFL

More…
FL Istatov 7 - 0 Ljuboten Mai multe informaţii

Mondial - Amical (Feminin) - Friendlies 1

More…
FL Japan 2 - 0 South Africa Vezi evenimente Mai multe informaţii

Mondial - Amical (Feminin) - Friendlies 2

More…
FL Belarus 0 - 0 Estonia Mai multe informaţii

Mondial - Yongchuan Tournament - Finala mică

More…
FL Canada 3 - 0 New Zealand Mai multe informaţii

Mondial - Yongchuan Tournament - Finală

More…
FL Brazil P 0 - 0 P China PR Mai multe informaţii

Noua Zeelandă - National Women's League

More…
FL Southern United 3 - 0 WaiBOP Utd Mai multe informaţii

Olanda - Hoofdklasse Women

More…
FL Nooit Gedacht 4 - 3 Witkampers Mai multe informaţii
FL Nuenen 2 - 0 Buitenveldert Mai multe informaţii
FL DSE 2 - 2 Eindhoven II Mai multe informaţii
FL Maarssen 4 - 0 Trekvogels Mai multe informaţii
FL 't Zand 4 - 0 Someren / NWC Mai multe informaţii
FL Bavel 1 - 1 Fortuna '54 Mai multe informaţii

Olanda - Dames Eerste Klasse - Group C

More…
FL Winkel 4 - 1 De Tukkers Mai multe informaţii
FL De Blokkers 0 - 2 Victoria Boys Mai multe informaţii
FL DVC '26 5 - 0 Velsen Mai multe informaţii
FL SDO 2 - 0 Buitenveldert II Mai multe informaţii
FL Rigtersbleek 3 - 0 RKDEO Mai multe informaţii
FL SEP 1 - 2 Berghuizen Mai multe informaţii

Olanda - Dames Eerste Klasse - Group D

More…
FL Hontenisse 4 - 1 Kunde Mai multe informaţii
FL HVCH 0 - 1 Eldenia II Mai multe informaţii
FL Prinses Irene 3 - 0 UDI '19 Mai multe informaţii
FL Orion 1 - 3 Bekkerveld Mai multe informaţii
FL SSS '18 2 - 5 OVV ’67 Mai multe informaţii
FL VDZ 2 - 3 Antibarbari Mai multe informaţii

Polonia - I Liga Kobiety

More…
FL Respekt Myślenice 1 - 1 Resovia Rzeszów Mai multe informaţii

Republica Irlanda - Women's National League

More…
FL Cork City 1 - 1 Wexford Youths Mai multe informaţii

Scoţia - Premier League (feminin)

More…
FL Spartans 1 - 5 Celtic Mai multe informaţii

Scoţia - SWPL 2

More…
FL Partick Thistle 0 - 2 Dundee United Mai multe informaţii
FL Hearts 14 - 1 Hutchison Vale Mai multe informaţii

Slovacia - Liga I (feminin)

More…
FL Spartak Trnava 1 - 1 NMŠK 1922 Bratislava Mai multe informaţii
FL Slovan Bratislava 1 - 1 Partizán Bardejov Mai multe informaţii

Spania - Segunda División Femenina - Nord

More…
FL Zaragoza 4 - 2 Real Oviedo Mai multe informaţii
FL Eibar 1 - 0 Seagull Mai multe informaţii
FL Parquesol 1 - 5 Atlético Madrid II Mai multe informaţii
FL Sporting Gijón 0 - 1 Friol Mai multe informaţii
FL Pozuelo Alarcón 1 - 0 Racing Santander Mai multe informaţii

Spania - Segunda División Femenina - Sud

More…
FL Córdoba 2 - 1 Levante II Mai multe informaţii
FL Valencia II 3 - 0 Femarguín Mai multe informaţii
FL Collerense 0 - 0 Málaga Mai multe informaţii
FL Cáceres 2 - 0 Alhama Mai multe informaţii
FL Granada 1 - 1 Santa Teresa Mai multe informaţii
FL Pozoalbense 3 - 4 UDG Tenerife Sur II Mai multe informaţii
FL Tacuense 1 - 2 Juan Grande Mai multe informaţii

Spania - Liga I (feminin) - Group 1

More…
FL Sporting Gijón II 2 - 1 Gijón FF Mai multe informaţii
FL Oceja 1 - 2 Viajes Interrías Mai multe informaţii
FL Victoria FC 0 - 1 Monte Mai multe informaţii
FL Racing Santander II 3 - 4 Umia Mai multe informaţii
FL Sárdoma 0 - 0 Real Oviedo II Mai multe informaţii
FL Valladares 3 - 2 Victoria CF Mai multe informaţii

Spania - Liga I (feminin) - Group 2

More…
FL Arratia 4 - 0 Mulier Mai multe informaţii
FL Logroño II 1 - 1 Atlético Revellín Mai multe informaţii

Spania - Liga I (feminin) - Group 3

More…
FL Igualada 0 - 1 Sant Gabriel Mai multe informaţii
FL Terrassa 2 - 0 Pallejà Mai multe informaţii
FL Mallorca Toppfotball 1 - 6 Levante Las Planas Mai multe informaţii
FL Huesca 0 - 2 Son Sardina Mai multe informaţii
FL Pardinyes 1 - 1 Europa Mai multe informaţii
FL Sant Pere Pescador 1 - 5 Espanyol II Mai multe informaţii

Spania - Liga I (feminin) - Group 4

More…
FL Extremadura UD 6 - 0 Hispalis Mai multe informaţii
FL Cádiz 3 - 0 Castuera Mai multe informaţii
FL La Rambla 2 - 3 Sporting de Huelva II Mai multe informaţii
FL Peña El Valle 0 - 7 Almería Mai multe informaţii

Spania - Liga I (feminin) - Group 5

More…
FL DNS de Belen 2 - 2 Tres Cantos Mai multe informaţii
FL Alhóndiga 1 - 0 Dinamo Guadalajara Mai multe informaţii
FL Samper 3 - 0 Olímpico de León Mai multe informaţii
FL CFF Albacete 2 - 1 Salamanca Mai multe informaţii
FL Olímpico Madrid 3 - 3 Rayo Vallecano II Mai multe informaţii

Spania - Liga I (feminin) - Group 6

More…
FL Furia Arona 2 - 0 Tarsa Mai multe informaţii
FL Güímar 2 - 2 Julio Suárez Mai multe informaţii
FL Juventud San Sebastián 4 - 2 Llamoro Mai multe informaţii

Spania - Liga I (feminin) - Group 7

More…
FL Marítim 2 - 3 Villarreal II Mai multe informaţii
FL Mislata 1 - 2 Elche Mai multe informaţii
FL Discóbolo La Torre 1 - 1 Valencia III Mai multe informaţii
FL Lorca 0 - 1 Aldaia Mai multe informaţii
FL Murcia Féminas 3 - 4 Ciudad de Murcia Mai multe informaţii

Ţara Galilor - Welsh Premier Women's League

More…
FL Cardiff City 2 - 1 Briton Ferry Mai multe informaţii
  Cardiff Metropolitan ANUL Llandudno Mai multe informaţii
FL Port Talbot Town 4 - 0 Aberystwyth Town Mai multe informaţii
FL Swansea City 3 - 0 Abergavenny Mai multe informaţii

Ungaria - Noi NB II

More…
FL BVSC 1 - 4 Monori Mai multe informaţii

Uruguay - Campeonato Femenino

More…
FL Peñarol 3 - 1 Nacional Mai multe informaţii

Selectează data

Clasamente

# Echipa MJ GV P
1 26 +46 76
2 27 +39 57
3 27 +27 50
4 27 +8 44
5 27 +12 41
18+ GambleAware