9 noiembrie 2019

9 noiembrie 2019

România - Cupa României Feminin

More…
FL Banat Girls 13 - 1 ASU Poli Timişoara Mai multe informaţii

Africa - Women's Olympic Qualifying CAF

More…
FL Côte d'Ivoire 0 - 0 Cameroon Mai multe informaţii

Argentina - Primera A

More…
FL Excursionistas 2 - 6 San Lorenzo Mai multe informaţii
FL River Plate 6 - 1 Rosario Central Mai multe informaţii

Asia - AFC U19 Women's Championship - Finala mică

More…
FL Korea Republic U19 9 - 1 Australia U19 Vezi evenimente Mai multe informaţii

Asia - AFC U19 Women's Championship - Finală

More…
FL Korea DPR U19 1 - 2 Japan U19 Vezi evenimente Mai multe informaţii

Austria - Cupa

More…
FL Wildcats Krottendorf P 1 - 1 P Altenmarkt Mai multe informaţii

Belgia - I-a Divizie naţională (feminin)

More…
FL SG-Tertre-Hautrage 3 - 1 Famkes Merkem Mai multe informaţii
FL Ladies Genk II 2 - 5 White Star Woluwe Mai multe informaţii
FL Massenhoven 0 - 2 Eva's Tienen Mai multe informaţii
FL Voorwaarts Zwevezele 1 - 5 Eendracht Aalst Mai multe informaţii
  Tongeren ANUL Kontich Mai multe informaţii
FL Standard Liège II 3 - 1 Zulte-Waregem Mai multe informaţii
FL Mechelen 0 - 3 Gent II Mai multe informaţii
FL Moldavo 4 - 3 OH Leuven II Mai multe informaţii

Belgia - Liga II feminin - Group A

More…
FL Ladies Harelbeke 2 - 4 Zulte-Waregem II Mai multe informaţii
FL SG-Tertre-Hautrage II 0 - 2 Bosdam Beveren Mai multe informaţii
FL Wuustwezel 5 - 3 Gent III Mai multe informaţii
FL Anderlecht II 3 - 0 Club Brugge II Mai multe informaţii
FL Havinnes 1 - 4 Sottegem Mai multe informaţii
FL Egem Pittem 3 - 0 White Star Woluwe II Mai multe informaţii
FL Svelta Melsele 7 - 1 Olsa Brakel Mai multe informaţii

Belgia - Liga II feminin - Grupa B

More…
  Mechelen II ANUL Grâce-Hollogne Mai multe informaţii
FL Heist 0 - 4 Eendracht Louwel Mai multe informaţii
FL Westerlo 1 - 7 RFC de Liege Mai multe informaţii
FL VVC Brasschaat 2 - 3 Chastre Mai multe informaţii
FL Perwez 0 - 1 Sibret Mai multe informaţii
FL Irlande-Auderghem 0 - 1 Standard Liège III Mai multe informaţii
FL Loyers 1 - 1 Wolvertem Merchtem Mai multe informaţii

Bulgaria - Women's League

More…
FL Lokomotiv Stara Zagora 0 - 2 Paldin Mai multe informaţii
FL Etar VT 1 - 3 NSA Sofia Mai multe informaţii
  Dunav ANUL Rial Kovachevtsi Mai multe informaţii
FL Levski Chepintsi 0 - 0 Super Sport Mai multe informaţii

Danemarca - 1. Division - Group 1

More…
FL Damsø 0 - 3 Næsby Mai multe informaţii
FL Herlufsholm 8 - 0 FB Mai multe informaţii
FL Sundby 1 - 1 B 93 Mai multe informaţii
FL Østerbro 2 - 3 Køge Mai multe informaţii

Danemarca - 1. Division - Group 2

More…
FL JAI 0 - 2 Vildbjerg Mai multe informaţii
FL Romalt 1 - 1 ASA Mai multe informaţii

Elveţia - Nationalliga B

More…
FL Rapperswil Jona 3 - 1 Schlieren Mai multe informaţii
FL Femina Kickers Worb 3 - 2 Luzern II Mai multe informaţii
FL Yverdon 5 - 1 Derendingen Mai multe informaţii
FL Thun 5 - 1 Zürich II Mai multe informaţii
FL Walperswil 0 - 8 Aarau Mai multe informaţii

Europa - EURO (feminin)

More…
FL France 6 - 0 Serbia Vezi evenimente Mai multe informaţii

Mexic - Liga MX Femenil

More…
FL Juárez 0 - 2 América Mai multe informaţii

Mondial - Amical (Feminin)

More…
FL Australia 2 - 1 Chile Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL Argentina 1 - 0 Colombia Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL England 1 - 2 Germany Vezi evenimente Mai multe informaţii

Mondial - U20 National Team Friendlies Women

More…
FL Spain U20 2 - 0 France U20 Mai multe informaţii

Noua Zeelandă - National Women's League

More…
FL Central Football 2 - 5 Canterbury United Mai multe informaţii
FL Capital Football 0 - 2 Northern Lights Mai multe informaţii

Olanda - Hoofdklasse (feminin)

More…
FL RVVH 0 - 1 Eldenia Mai multe informaţii
FL Rijnvogels 1 - 1 Be Quick '28 Mai multe informaţii
  SSS ANUL SteDoCo Mai multe informaţii
FL DTS Ede 4 - 1 Ter Leede Mai multe informaţii
FL Eindhoven 3 - 2 Wartburgia Mai multe informaţii
FL Woezik 0 - 9 Saestum Mai multe informaţii

Olanda - Hoofdklasse Women

More…
FL Barendrecht 3 - 5 DSS Mai multe informaţii
FL Berkel 4 - 2 Stiens Mai multe informaţii
FL ACV 1 - 3 Wartburgia II Mai multe informaţii
FL Reiger Boys 3 - 3 Heerenveense Boys Mai multe informaţii
FL Knickerbockers 0 - 7 RCL Mai multe informaţii
FL Oranje Nassau 4 - 1 Saestum II Mai multe informaţii

Olanda - Dames Eerste Klasse - Group A

More…
FL SSS II 0 - 4 IJFC Mai multe informaţii
FL RVVH II 2 - 3 CSW Mai multe informaţii
FL Blauw Geel '55 1 - 3 Sparta / JVOZ Mai multe informaţii
FL IJzendijke 6 - 1 Ter Leede II Mai multe informaţii
FL Sporting '70 2 - 3 Hercules Mai multe informaţii
FL 't Gooi 5 - 1 Monster Mai multe informaţii

Olanda - Dames Eerste Klasse - Grupa B

More…
FL Oranje Nassau II 9 - 2 De Weide Mai multe informaţii
FL Klarenbeek 1 - 1 Be Quick '28 II Mai multe informaţii
FL Winsum 2 - 2 Berkum Mai multe informaţii
FL ASC '62 3 - 3 HZVV Mai multe informaţii
FL Sint Annaparochie 1 - 1 AZSV Mai multe informaţii
FL DZC '68 3 - 1 Vitesse '63 Mai multe informaţii

Polonia - I Liga Kobiety

More…
FL UKS Łódź II 5 - 1 Raszyn Mai multe informaţii

Serbia - Prva Liga (feminin)

More…
FL Zemun 5 - 0 Požarevac Mai multe informaţii

Slovacia - Liga I (feminin)

More…
FL Nitra 5 - 3 Trenčín Mai multe informaţii
FL Poprad 4 - 0 Dukla Banská Bystrica Mai multe informaţii
FL Žilina 0 - 4 Spartak Myjava Mai multe informaţii

Spania - Segunda División Femenina - Nord

More…
FL Osasuna 2 - 2 Deportivo Alavés Mai multe informaţii
FL AEM 2 - 1 Madrid II Mai multe informaţii
FL Athletic Club II 3 - 1 Barcelona II Mai multe informaţii

Spania - Segunda División Femenina - Sud

More…
FL Villarreal 0 - 3 Albacete Mai multe informaţii

Spania - Liga I (feminin) - Group 1

More…
FL Deportivo La Coruña II 3 - 1 Atlético Arousana Mai multe informaţii

Spania - Liga I (feminin) - Group 2

More…
FL Aurrerá Vitoria 2 - 2 San Ignacio Mai multe informaţii
FL Añorga 5 - 0 Tolosa Mai multe informaţii
FL Bizkerre 0 - 3 Pradejón Mai multe informaţii
FL Berriozar 2 - 1 Osasuna II Mai multe informaţii

Spania - Liga I (feminin) - Group 3

More…
FL Balears 2 - 0 Vic Riuprimer Mai multe informaţii

Spania - Liga I (feminin) - Group 4

More…
FL Cáceres II 0 - 2 Badajoz Mai multe informaţii
FL Santa Teresa II 1 - 3 Real Betis II Mai multe informaţii
FL Málaga II 5 - 0 San Miguel Mai multe informaţii

Spania - Liga I (feminin) - Group 5

More…
FL Atlético Madrid III 1 - 1 San Pío X Mai multe informaţii

Spania - Liga I (feminin) - Group 6

More…
FL Tacuense II 0 - 2 San Antonio Pilar Mai multe informaţii

Spania - Liga I (feminin) - Group 7

More…
FL Levante III 1 - 1 Albacete II Mai multe informaţii
FL Almassora 5 - 2 Plaza Argel Mai multe informaţii

Ungaria - Noi NB II

More…
FL PELC-Nyárád 6 - 0 Ziccer Mai multe informaţii

Selectează data

Clasamente

# Echipa MJ GV P
1 27 +47 79
2 27 +39 57
3 27 +27 50
4 27 +8 44
5 27 +12 41
18+ GambleAware