Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Women Soccerway
Masculin
Women Soccerway
Masculin
Meciuri viitoare
Competiţii
Echipe
Jucători
Competiţii
Echipe
Jucători
RO Competiţii
Liga 1 Feminin
Liga II Feminin
Cupa României Feminin
Competiţii interne
Albania
Anglia
Arabia Saudită
Argentina
Australia
Austria
Belarus
Belgia
Bosnia-Herţegovina
Brazilia
Bulgaria
Cehia
China Taipei
Cipru
Columbia
Coreea de Sud
Croaţia
Danemarca
Ecuador
Elveţia
Estonia
Finlanda
Franţa
Georgia
Germania
Grecia
India
Insulele Faroe
Irlanda de Nord
Islanda
Israel
Italia
Japonia
Kazahstan
Kosovo
Letonia
Lituania
Luxemburg
Macedonia
Malta
Maroc
Mexic
Moldova
Muntenegru
Norvegia
Noua Zeelandă
Olanda
Panama
Paraguay
Polonia
Portugalia
Republica Irlanda
România
Rusia
Scoţia
Serbia
Serbia şi Muntenegru
Slovacia
Slovenia
Spania
Statele Unite
Suedia
Ţara Galilor
Thailanda
Turcia
Ucraina
Ungaria
Uruguay
Uzbekistan
Vietnam
Competitii internaţionale
CAF Women's Champions League
Concacaf W Champions Cup
NWSL x Liga MXF Summer Cup
Copa Libertadores (feminin)
AFC Women's Club Championship
Cupa Feminină UEFA
Baltic Women's League
United by Women's Football
BeNe Women's Super Cup
All-Island Cup
A-Leagues All Stars Women
Olympics Intercontinental Play-offs Women
KAIF Trophy
Club Friendlies Women
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Women's International Champions Cup
Echipe naţionale
Cupa Africii pe Naţiuni
Africa Women Cup of Nations Qualification
Women's Olympic Qualifying CAF
CECAFA Women's Senior Challenge Cup
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
U20 Women's World Cup Qualification Africa
U17 Women's World Cup Qualification Africa
CONCACAF Gold Cup (feminin)
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Women's Games
CFU Women's Challenge Series
Cupa CONCACAF sub 20 ani (feminin)
Concacaf Women's U20 Qualification
Cupa CONCACAF sub 17 ani (feminin)
Concacaf Women's U17 Qualification
Preliminarii CONCACAF pentru Jocurile Olimpice (feminin
Women's Caribbean Cup
Women's Caribbean Cup Qualification
Preliminarii CM Feminin America de Sud
South American Women's Games
Sudamericano U20 (feminin)
Sudamericano U17 (feminin)
Jocurile Asiatice/Calificare Cupa Mondială
Women's Asian Cup Qualification
Women's Olympic Qualifying Asia
Jocurile Asiatice (Feminin)
Southeast Asian Games Women
Cupa Asiei de Est (feminin)
Campionatul Feminin AFF
Campionatul Feminin SAFF
CAFA Women's Championship
WAFF Women's Championship
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Women's Championship
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Women's Championship
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
Women's East Asian Games
EURO (feminin)
UEFA Women's Championship Qualification
Preliminarii CM Feminin Europa
UEFA Women's Nations League
Women's Olympic Qualifying UEFA Play-off
Campionatul European U19
UEFA U19 Championship Women Qualification
Campionatul European U17
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Arnold Clark Cup
Campionatul Mondial Feminină
Jocurile Olimpice (feminin)
Barajele Intercontinentale Preliminarii CM (feminin)
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Jocurile Pan-Americane (feminin)
Jocurile Americii Centrale și Caraibelor
Amical (Feminin)
Cupa de Fotbal Feminină Algarve
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Istria Women's Cup
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Campionatul Mondial Feminină U20
Campionatul Mondial Feminină U17
U21 National Team Friendlies Women
Youth Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Yongchuan Tournament
Preliminarii CM Feminin Oceania
Women's Pacific Games
Women's Olympic Qualifying OFC
OFC U20 Women's Championship
OFC U19 Women's Championship
Madrid CFF II
Sumar
Meciuri
Statistici
Transferuri
Trophies
AEM Lleida
Albacete
Alhama
Athletic Club II
Atlético Madrid II
Barcelona II
Cacereño
Deportivo Alavés
Deportivo de La Coruña
Espanyol
Europa
Logroño
Madrid II
Osasuna
Video:
Meciuri
Competiţie:
Tot
Primera Federación Femenina
Arată:
Tot
Acasă
Deplasare
« Anterior
Următor »
Data
Competiţie
Rezultat
Echipa gazdă
Scor/Ora
Echipa oaspete
05/11/22
SFF
Madrid II
5 - 3
Real Unión de Tenerife
12/11/22
SFF
Valencia II
1 - 1
Madrid II
20/11/22
SFF
Madrid II
3 - 0
Balears
26/11/22
SFF
Femarguín
0 - 2
Madrid II
04/12/22
SFF
Madrid II
2 - 0
Almería
17/12/22
SFF
Pozoalbense
1 - 2
Madrid II
08/01/23
SFF
Madrid II
3 - 0
Santa Teresa
15/01/23
SFF
La Solana
0 - 1
Madrid II
21/01/23
SFF
Madrid II
4 - 0
Unión Viera
28/01/23
SFF
Levante II
1 - 2
Madrid II
05/02/23
SFF
Real Unión de Tenerife
2 - 2
Madrid II
12/02/23
SFF
Madrid II
3 - 0
Málaga
18/02/23
SFF
Fundación Tenerife
2 - 1
Madrid II
05/03/23
SFF
Madrid II
2 - 0
Femarguín
12/03/23
SFF
Balears
1 - 1
Madrid II
19/03/23
SFF
Madrid II
2 - 1
Real Betis II
26/03/23
SFF
Santa Teresa
0 - 3
Madrid II
02/04/23
SFF
Madrid II
1 - 4
Valencia II
15/04/23
SFF
Madrid II
4 - 0
Pozoalbense
23/04/23
SFF
Unión Viera
0 - 3
Madrid II
29/04/23
SFF
Madrid II
3 - 0
CFF Albacete
06/05/23
SFF
Almería
1 - 4
Madrid II
13/05/23
SFF
Madrid II
2 - 0
La Solana
20/05/23
SFF
Cacereño II
2 - 0
Madrid II
10/09/23
PFF
Madrid II
0 - 3
AEM Lleida
17/09/23
PFF
Deportivo Alavés
1 - 0
Madrid II
01/10/23
PFF
Madrid II
3 - 1
Cacereño
07/10/23
PFF
Deportivo de La Coruña
1 - 0
Madrid II
14/10/23
PFF
Madrid II
2 - 1
Osasuna
22/10/23
PFF
Albacete
3 - 1
Madrid II
04/11/23
PFF
Madrid II
0 - 3
Alhama
12/11/23
PFF
Athletic Club II
1 - 1
Madrid II
18/11/23
PFF
Madrid II
0 - 2
Europa
26/11/23
PFF
Barcelona II
1 - 0
Madrid II
09/12/23
PFF
Atlético Madrid II
1 - 0
Madrid II
17/12/23
PFF
Madrid II
1 - 1
Espanyol
07/01/24
PFF
Logroño
1 - 0
Madrid II
13/01/24
PFF
Madrid II
0 - 3
Deportivo de La Coruña
21/01/24
PFF
AEM Lleida
2 - 0
Madrid II
28/01/24
PFF
Madrid II
1 - 2
Deportivo Alavés
03/02/24
PFF
Alhama
3 - 2
Madrid II
11/02/24
PFF
Madrid II
1 - 3
Athletic Club II
18/02/24
PFF
Europa
4 - 1
Madrid II
10/03/24
PFF
Madrid II
0 - 2
Barcelona II
16/03/24
PFF
Osasuna
4 - 1
Madrid II
23/03/24
PFF
Madrid II
2 - 1
Atlético Madrid II
30/03/24
PFF
Madrid II
16 : 00
Logroño
14/04/24
PFF
Espanyol
-
Madrid II
21/04/24
PFF
Madrid II
-
Albacete
28/04/24
PFF
Cacereño
-
Madrid II
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.