Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Women Soccerway
Masculin
Women Soccerway
Masculin
Meciuri viitoare
Competiţii
Echipe
Jucători
Points
Competiţii
Echipe
Jucători
Points
RO Competiţii
Liga 1 Feminin
Liga II Feminin
Cupa României Feminin
Competiţii interne
Albania
Anglia
Arabia Saudită
Argentina
Australia
Austria
Belarus
Belgia
Bosnia-Herţegovina
Brazilia
Bulgaria
Cehia
China Taipei
Cipru
Columbia
Coreea de Sud
Croaţia
Danemarca
Ecuador
Elveţia
Estonia
Finlanda
Franţa
Georgia
Germania
Grecia
India
Insulele Faroe
Irlanda de Nord
Islanda
Israel
Italia
Japonia
Kazahstan
Kosovo
Letonia
Lituania
Luxemburg
Macedonia
Malta
Maroc
Mexic
Moldova
Muntenegru
Norvegia
Noua Zeelandă
Olanda
Panama
Paraguay
Polonia
Portugalia
Republica Irlanda
România
Rusia
Scoţia
Serbia
Serbia şi Muntenegru
Slovacia
Slovenia
Spania
Statele Unite
Suedia
Ţara Galilor
Thailanda
Turcia
Ucraina
Ungaria
Uruguay
Uzbekistan
Vietnam
Competitii internaţionale
CAF Women's Champions League
Concacaf W Champions Cup
NWSL x Liga MXF Summer Cup
Copa Libertadores (feminin)
AFC Women's Club Championship
Cupa Feminină UEFA
Baltic Women's League
United by Women's Football
BeNe Women's Super Cup
All-Island Cup
A-Leagues All Stars Women
Olympics Intercontinental Play-offs Women
KAIF Trophy
Club Friendlies Women
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Women's International Champions Cup
Echipe naţionale
Cupa Africii pe Naţiuni
Africa Women Cup of Nations Qualification
Women's Olympic Qualifying CAF
CECAFA Women's Senior Challenge Cup
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
U20 Women's World Cup Qualification Africa
U17 Women's World Cup Qualification Africa
CONCACAF Gold Cup (feminin)
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Women's Games
CFU Women's Challenge Series
Cupa CONCACAF sub 20 ani (feminin)
Concacaf Women's U20 Qualification
Cupa CONCACAF sub 17 ani (feminin)
Concacaf Women's U17 Qualification
Preliminarii CONCACAF pentru Jocurile Olimpice (feminin
Women's Caribbean Cup
Women's Caribbean Cup Qualification
Preliminarii CM Feminin America de Sud
South American Women's Games
Sudamericano U20 (feminin)
Sudamericano U17 (feminin)
Jocurile Asiatice/Calificare Cupa Mondială
Women's Asian Cup Qualification
Women's Olympic Qualifying Asia
Jocurile Asiatice (Feminin)
Southeast Asian Games Women
Cupa Asiei de Est (feminin)
Campionatul Feminin AFF
Campionatul Feminin SAFF
CAFA Women's Championship
WAFF Women's Championship
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Women's Championship
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Women's Championship
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
Women's East Asian Games
EURO (feminin)
UEFA Women's Championship Qualification
Preliminarii CM Feminin Europa
UEFA Women's Nations League
Women's Olympic Qualifying UEFA Play-off
Campionatul European U19
UEFA U19 Championship Women Qualification
Campionatul European U17
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Arnold Clark Cup
Campionatul Mondial Feminină
Jocurile Olimpice (feminin)
Barajele Intercontinentale Preliminarii CM (feminin)
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Jocurile Pan-Americane (feminin)
Jocurile Americii Centrale și Caraibelor
Amical (Feminin)
Cupa de Fotbal Feminină Algarve
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Istria Women's Cup
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Campionatul Mondial Feminină U20
Campionatul Mondial Feminină U17
U21 National Team Friendlies Women
Youth Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Yongchuan Tournament
Preliminarii CM Feminin Oceania
Women's Pacific Games
Women's Olympic Qualifying OFC
OFC U20 Women's Championship
OFC U19 Women's Championship
Liga Adelante
Sumar
Meciuri
Clasamente
Jucători
Transferuri
Sidelined
Stadioane
Arhivă
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2004/2005
2003/2004
2002/2003
2001/2002
2000/2001
1999/2000
1998/1999
1997/1998
1996/1997
>
Play Off
Promotion Play-offs - Semi-finals
Sezon normal
Spania
Superliga
Primera Federación Femenina
Segunda Federación Femenina
Liga I (feminin)
Liga Vasca Femenina
Copa de la Reina
Supercopa Femenina
Copa Catalunya Femenina
Copa Andalucía Femenina
Arhivă
Sezon
Câştigător
Runner-up
2022/2023
Granada
Las Palmas
2021/2022
Almeria
Valladolid
2020/2021
Espanyol
Mallorca
2019/2020
Huesca
Cadiz
2018/2019
Osasuna
Granada
2017/2018
Rayo Vallecano
Huesca
2016/2017
Levante
Girona
2015/2016
Alavés
Leganes
2014/2015
Betis
Sporting Gijón
2013/2014
Eibar
Deportivo
2012/2013
Elche
Villarreal
2011/2012
Deportivo
Celta Vigo
2010/2011
Betis
Rayo Vallecano
2009/2010
Real Sociedad
Hercules Alicante
2008/2009
Xerez
Zaragoza
2007/2008
Numancia
Malaga
2006/2007
Valladolid
Almeria
2005/2006
Recreativo Huelva
Gimnastic Tarragona
2004/2005
Cadiz
Celta Vigo
2003/2004
Levante
Numancia
2002/2003
Murcia
Zaragoza
2001/2002
Atletico Madrid
Racing Santander
2000/2001
Sevilla
Betis
1999/2000
Las Palmas
Osasuna
1998/1999
Malaga
Atletico Madrid II
1997/1998
Alavés
Extremadura
1996/1997
Merida
Salamanca
1995/1996
Hercules Alicante
Logrones
1994/1995
Mérida
Rayo Vallecano
1993/1994
Espanyol
Betis
1992/1993
Lleida
Valladolid
1991/1992
Celta Vigo
Rayo Vallecano
1990/1991
Albacete
Deportivo
1989/1990
Burgos
Betis
1988/1989
Castellon
Rayo Vallecano
1987/1988
CD Málaga
Elche
1986/1987
Valencia
Logrones
1985/1986
Murcia
Sabadell
1984/1985
Las Palmas
Cadiz
1983/1984
Real Madrid II
Athletic Club II
1982/1983
Murcia
Cadiz
1981/1982
Celta Vigo
Salamanca
1980/1981
Castellon
Cadiz
1979/1980
Murcia
Valladolid
1978/1979
Almeria
CD Málaga
1977/1978
Zaragoza
Recreativo Huelva
1976/1977
Sporting Gijón
Cadiz
1975/1976
Burgos
Celta Vigo
1974/1975
Oviedo
Racing Santander
1973/1974
Betis
Hercules Alicante
1972/1973
Murcia
Elche
1971/1972
Oviedo
Castellon
1970/1971
Betis
Burgos
1969/1970
Sporting Gijón
CD Málaga
1968/1969
Sevilla
Celta Vigo
1967/1968
Deportivo
Valladolid
1967/1968
Granada
Puertollano
1966/1967
Real Sociedad
Sporting Gijón
1966/1967
CD Málaga
Betis
1965/1966
Deportivo
Celta Vigo
1965/1966
Hercules Alicante
Granada
1964/1965
Pontevedra
Sabadell
1964/1965
Mallorca
CD Málaga
1963/1964
Deportivo
Sporting Gijón
1963/1964
Las Palmas
Hercules Alicante
1962/1963
Pontevedra
Espanyol
1962/1963
Murcia
Levante
1961/1962
Deportivo
Valladolid
1961/1962
Cordoba
CD Málaga
1960/1961
Osasuna
Celta Vigo
1960/1961
Tenerife
AD Ceuta
1959/1960
Racing Santander
Celta Vigo
1959/1960
Mallorca
Cordoba
1958/1959
Valladolid
Sabadell
1958/1959
Elche
Levante
1957/1958
Oviedo
Sabadell
1957/1958
Betis
Tenerife
1956/1957
Sporting Gijón
Sabadell
1956/1957
Granada
Hercules Alicante
1955/1956
Osasuna
Oviedo
1955/1956
Jaen
Betis
1954/1955
Cultural Leonesa
Oviedo
1954/1955
Murcia
Moghreb Tétouan
1953/1954
Alavés
Barakaldo
1953/1954
Las Palmas
Hercules Alicante
1952/1953
Osasuna
Condal
1952/1953
Jaen
Hercules Alicante
1951/1952
Oviedo
Logrones
1951/1952
CD Málaga
Valencia II
1950/1951
Sporting Gijón
Zaragoza
1950/1951
Moghreb Tétouan
Salamanca
1949/1950
Racing Santander
Lerida
1949/1950
Alcoyano
Murcia
1948/1949
Real Sociedad
CD Málaga
1947/1948
Valladolid
Deportivo
1946/1947
Alcoyano
Gimnastic Tarragona
1945/1946
Sabadell
Deportivo
1944/1945
Alcoyano
Hercules Alicante
1943/1944
Sporting Gijón
Murcia
1942/1943
Sabadell
Real Sociedad
1941/1942
Betis
Zaragoza
1940/1941
Granada
Real Sociedad
1939/1940
Murcia
Deportivo
1935/1936
Celta Vigo
Zaragoza
1934/1935
Hercules Alicante
Osasuna
1933/1934
Sevilla
Atletico Madrid
1932/1933
Oviedo
Atletico Madrid
1931/1932
Betis
Oviedo
1930/1931
Valencia
Sevilla
1929/1930
Alavés
Sporting Gijón
1929
Sevilla
Clasamente
ENG
FRA
GER
ITA
SPA
#
Echipa
MJ
GV
P
1
Manchester City
32
+44
73
2
Arsenal
32
+49
71
3
Liverpool
32
+41
71
4
Aston Villa
33
+19
63
5
Tottenham
32
+16
60
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.