Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Women Soccerway
Masculin
Women Soccerway
Masculin
Meciuri viitoare
Competiţii
Echipe
Jucători
Points
Competiţii
Echipe
Jucători
Points
RO Competiţii
Liga 1 Feminin
Liga II Feminin
Cupa României Feminin
Competiţii interne
Albania
Anglia
Arabia Saudită
Argentina
Australia
Austria
Belarus
Belgia
Bosnia-Herţegovina
Brazilia
Bulgaria
Cehia
China Taipei
Cipru
Columbia
Coreea de Sud
Croaţia
Danemarca
Ecuador
Elveţia
Estonia
Finlanda
Franţa
Georgia
Germania
Grecia
India
Insulele Faroe
Irlanda de Nord
Islanda
Israel
Italia
Japonia
Kazahstan
Kosovo
Letonia
Lituania
Luxemburg
Macedonia
Malta
Maroc
Mexic
Moldova
Muntenegru
Norvegia
Noua Zeelandă
Olanda
Panama
Paraguay
Polonia
Portugalia
Republica Irlanda
România
Rusia
Scoţia
Serbia
Serbia şi Muntenegru
Slovacia
Slovenia
Spania
Statele Unite
Suedia
Ţara Galilor
Thailanda
Turcia
Ucraina
Ungaria
Uruguay
Uzbekistan
Vietnam
Competitii internaţionale
CAF Women's Champions League
Concacaf W Champions Cup
NWSL x Liga MXF Summer Cup
Copa Libertadores (feminin)
AFC Women's Club Championship
Cupa Feminină UEFA
Baltic Women's League
United by Women's Football
BeNe Women's Super Cup
All-Island Cup
A-Leagues All Stars Women
Olympics Intercontinental Play-offs Women
KAIF Trophy
Club Friendlies Women
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Women's International Champions Cup
Echipe naţionale
Cupa Africii pe Naţiuni
Africa Women Cup of Nations Qualification
Women's Olympic Qualifying CAF
CECAFA Women's Senior Challenge Cup
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
U20 Women's World Cup Qualification Africa
U17 Women's World Cup Qualification Africa
CONCACAF Gold Cup (feminin)
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Women's Games
CFU Women's Challenge Series
Cupa CONCACAF sub 20 ani (feminin)
Concacaf Women's U20 Qualification
Cupa CONCACAF sub 17 ani (feminin)
Concacaf Women's U17 Qualification
Preliminarii CONCACAF pentru Jocurile Olimpice (feminin
Women's Caribbean Cup
Women's Caribbean Cup Qualification
Preliminarii CM Feminin America de Sud
South American Women's Games
Sudamericano U20 (feminin)
Sudamericano U17 (feminin)
Jocurile Asiatice/Calificare Cupa Mondială
Women's Asian Cup Qualification
Women's Olympic Qualifying Asia
Jocurile Asiatice (Feminin)
Southeast Asian Games Women
Cupa Asiei de Est (feminin)
EAFF Football Championship Women Qualification
Campionatul Feminin AFF
Campionatul Feminin SAFF
CAFA Women's Championship
WAFF Women's Championship
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Women's Championship
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Women's Championship
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
Women's East Asian Games
EURO (feminin)
UEFA Women's Championship Qualification
Preliminarii CM Feminin Europa
UEFA Women's Nations League
Women's Olympic Qualifying UEFA Play-off
Campionatul European U19
UEFA U19 Championship Women Qualification
Campionatul European U17
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Arnold Clark Cup
Campionatul Mondial Feminină
Jocurile Olimpice (feminin)
Barajele Intercontinentale Preliminarii CM (feminin)
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Jocurile Pan-Americane (feminin)
Jocurile Americii Centrale și Caraibelor
Amical (Feminin)
Cupa de Fotbal Feminină Algarve
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Istria Women's Cup
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Campionatul Mondial Feminină U20
Campionatul Mondial Feminină U17
U21 National Team Friendlies Women
Youth Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Yongchuan Tournament
Preliminarii CM Feminin Oceania
Women's Pacific Games
Women's Olympic Qualifying OFC
OFC U20 Women's Championship
OFC U19 Women's Championship
PELC-Nyárád vs. Csepel Utánpótlás
1 - 1
Sumar
H2H Comparison
Stadion
MLE vs. Puskás
Fehérvár vs. Szentlőrinc
Nimród SE vs. Champion
PELC-Nyárád vs. Csepel Utánpótlás
Puskás vs. Balatonfüredi
Ajka vs. Szentlőrinc
SC Sopron vs. Fehérvár
Ungaria
Noi NB II
2020/2021
Nyugati
Keleti
Rundă decisivă
Nöi NB I
Noi NB II
Nöi Magyar Kupa
Women's Play-offs 1/2
INFO
PELC-Nyárád
W
W
L
W
L
FT
1 - 1
Csepel Utánpótlás
L
W
W
D
D
27/03/2021
Noi NB II
Etapă
19
KO
11:00
Stadion
Fiumei utcai edzőpálya (Pápa)
Excitement Index
Meciuri PELC-Nyárád
Competiţie:
Tot
Noi NB II
Nöi Magyar Kupa
Arată:
Tot
Acasă
Deplasare
« Anterior
Următor »
Data
Competiţie
Rezultat
Echipa gazdă
Scor/Ora
Echipa oaspete
16/03/24
NNI
PELC-Nyárád
4 - 0
Pécsi VSK
23/03/24
NNI
Csepel
3 - 0
PELC-Nyárád
30/03/24
NNI
PELC-Nyárád
2 - 0
Paksi SE
13/04/24
NNI
PELC-Nyárád
10 - 0
Kelen
04/05/24
NNI
Dunaújváros-Pálhalma
ANUL
PELC-Nyárád
20/04/24
NNI
Vasas Kubala Akadémia
14 : 00
PELC-Nyárád
27/04/24
NNI
PELC-Nyárád
12 : 00
ZTE
11/05/24
NNI
PELC-Nyárád
11 : 00
Kriston
19/05/24
NNI
Pécsi MFC
12 : 00
PELC-Nyárád
25/05/24
NNI
PELC-Nyárád
12 : 00
Nagykanizsa
Meciuri Csepel Utánpótlás
Competiţie:
Tot
Arată:
Tot
Acasă
Deplasare
« Anterior
Următor »
Data
Competiţie
Rezultat
Echipa gazdă
Scor/Ora
Echipa oaspete
02/05/21
NNI
ZTE
0 - 0
Csepel Utánpótlás
05/05/21
NNI
Csepel Utánpótlás
2 - 2
Nimród SE
09/05/21
NNI
Csepel Utánpótlás
2 - 1
Balatonfüredi
11/05/21
NNI
Csepel Utánpótlás
7 - 3
SC Sopron
15/05/21
NNI
Levegő-Energia
6 - 1
Csepel Utánpótlás
Clasament Noi NB II
#
Echipa
MJ
GV
P
1
Puskás
24
+171
72
2
MLE
24
+130
64
3
Fehérvár
24
+109
61
4
Champion
24
+9
42
5
ZTE
24
+5
38
6
Nimród SE
24
-13
36
7
Csepel Utánpótlás
24
-24
32
8
Levegő-Energia
24
-31
31
9
Ajka
24
-59
25
10
PELC-Nyárád
24
-53
22
11
Szentlőrinc
24
-65
17
12
Balatonfüredi
24
-79
8
13
SC Sopron
24
-100
8
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.