Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Women Soccerway
Masculin
Women Soccerway
Masculin
Meciuri viitoare
Competiţii
Echipe
Jucători
Competiţii
Echipe
Jucători
RO Competiţii
Liga 1 Feminin
Liga II Feminin
Cupa României Feminin
Competiţii interne
Albania
Anglia
Arabia Saudită
Argentina
Australia
Austria
Belarus
Belgia
Bosnia-Herţegovina
Brazilia
Bulgaria
Cehia
China Taipei
Cipru
Columbia
Coreea de Sud
Croaţia
Danemarca
Ecuador
Elveţia
Estonia
Finlanda
Franţa
Georgia
Germania
Grecia
India
Insulele Faroe
Irlanda de Nord
Islanda
Israel
Italia
Japonia
Kazahstan
Kosovo
Letonia
Lituania
Luxemburg
Macedonia
Malta
Maroc
Mexic
Moldova
Muntenegru
Norvegia
Noua Zeelandă
Olanda
Panama
Paraguay
Polonia
Portugalia
Republica Irlanda
România
Rusia
Scoţia
Serbia
Serbia şi Muntenegru
Slovacia
Slovenia
Spania
Statele Unite
Suedia
Ţara Galilor
Thailanda
Turcia
Ucraina
Ungaria
Uruguay
Uzbekistan
Vietnam
Competitii internaţionale
CAF Women's Champions League
Concacaf W Champions Cup
Copa Libertadores (feminin)
AFC Women's Club Championship
Cupa Feminină UEFA
Baltic Women's League
United by Women's Football
BeNe Women's Super Cup
All-Island Cup
A-Leagues All Stars Women
Olympics Intercontinental Play-offs Women
KAIF Trophy
Club Friendlies Women
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Women's International Champions Cup
Echipe naţionale
Cupa Africii pe Naţiuni
Africa Women Cup of Nations Qualification
Women's Olympic Qualifying CAF
CECAFA Women's Senior Challenge Cup
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
U20 Women's World Cup Qualification Africa
U17 Women's World Cup Qualification Africa
CONCACAF Gold Cup (feminin)
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Women's Games
CFU Women's Challenge Series
Cupa CONCACAF sub 20 ani (feminin)
Concacaf Women's U20 Qualification
Cupa CONCACAF sub 17 ani (feminin)
Concacaf Women's U17 Qualification
Preliminarii CONCACAF pentru Jocurile Olimpice (feminin
Women's Caribbean Cup
Women's Caribbean Cup Qualification
Preliminarii CM Feminin America de Sud
South American Women's Games
Sudamericano U20 (feminin)
Sudamericano U17 (feminin)
Jocurile Asiatice/Calificare Cupa Mondială
Women's Asian Cup Qualification
Women's Olympic Qualifying Asia
Jocurile Asiatice (Feminin)
Southeast Asian Games Women
Cupa Asiei de Est (feminin)
Campionatul Feminin AFF
Campionatul Feminin SAFF
CAFA Women's Championship
WAFF Women's Championship
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Women's Championship
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Women's Championship
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
Women's East Asian Games
EURO (feminin)
UEFA Women's Championship Qualification
Preliminarii CM Feminin Europa
UEFA Women's Nations League
Women's Olympic Qualifying UEFA Play-off
Campionatul European U19
UEFA U19 Championship Women Qualification
Campionatul European U17
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Arnold Clark Cup
Campionatul Mondial Feminină
Jocurile Olimpice (feminin)
Barajele Intercontinentale Preliminarii CM (feminin)
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Jocurile Pan-Americane (feminin)
Jocurile Americii Centrale și Caraibelor
Amical (Feminin)
Cupa de Fotbal Feminină Algarve
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Istria Women's Cup
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Campionatul Mondial Feminină U20
Campionatul Mondial Feminină U17
U21 National Team Friendlies Women
Youth Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Yongchuan Tournament
Preliminarii CM Feminin Oceania
Women's Pacific Games
Women's Olympic Qualifying OFC
OFC U20 Women's Championship
OFC U19 Women's Championship
AFC Eskilstuna vs. Pyunik
1 - 3
Sumar
H2H Comparison
Stadion
Nashville SC vs. Montréal
San Antonio vs. Dallas
Illychivets Mariupol vs. Valmiera
Desna vs. Zhejiang
Şahtior Doneţk vs. Volyn Lutsk
Louletano vs. IFK Göteborg
Ullensaker / Kisa vs. Raufoss
Nieciecza vs. Vorskla Poltava
Illychivets Mariupol vs. Lokomotivi Tbilisi
Dinamo Moskva vs. Kairat
Caravaggio vs. Radomiak Radom
Desna vs. Valmiera
Dinamo Batumi vs. Olimpik Donetsk
Middelfart vs. Kolding
Jammerbugt vs. Thisted
Inter Türkspor Kiel vs. Holstein Kiel II
Katowice vs. Puszcza Niepołomice
Lafnitz vs. Bad Gleichenberg
Baník Sokolov vs. Táborsko
Olimpik Donetsk vs. Kaisar
Skalica vs. Prostějov
SV Ried vs. Dukla Praga
Norrköping vs. Breidablik
SSV Ulm 1846 vs. Austria Lustenau
Zorya Luhansk vs. Torpedo BelAZ
Torpedo Moskva vs. Dila
Armavir vs. Metalourg
Nõmme Kalju vs. Rīgas FS
Strømsgodset vs. Bodø / Glimt
Sarpsborg 08 vs. Häcken
Dinamo Moskva vs. Spartaks Jūrmala
Karpaty Lviv vs. Dinamo Brest
Akhmat Grozny vs. Sochi
Fløy-Flekkerøy vs. Start
Orenburg vs. Dalian Pro
Ranheim vs. Byåsen
Blau Weiss Linz vs. Stadl-Paura
Floridsdorfer AC vs. Juniors OÖ
Kristiansund vs. Rosenborg
Aalesund vs. Hødd
Elfsborg vs. Helsingborg
Grorud vs. Kjelsås
Horn vs. Mauerwerk
Indy Eleven vs. Detroit City
Rosenborg II vs. Nardo
Austria Wien II vs. Austria Klagenfurt
Sandnes Ulf vs. Øygarden
Egersund vs. Vidar
Liefering vs. 1860 Rosenheim
Lafnitz vs. Wiener SC
Garching vs. Türkspor Augsburg
New York RB II vs. Hartford Athletic
Memphis 901 vs. Chattanooga
Podbeskidzie vs. Kolos Kovalivka
Baník Ostrava II vs. Třinec
Energetik-BGU vs. Krumkachy
Veles vs. Saturn Ramenskoye
Vlašim vs. SK Benešov
Pardubice vs. Ústí nad Orlicí
FC Brno vs. Podbrezová
Dornbirn vs. Eschen / Mauren
Viktoria Zizkov vs. Slovan Velvary
Varnsdorf vs. Slovan Liberec II
Vyškov vs. Vysocina Jihlava
Stomil Olsztyn vs. Znicz Pruszków
Strømmen vs. Skeid
Dubnica vs. Vítkovice
Hankofen-Hailing vs. Buchbach
Heimstetten vs. Deisenhofen
Volna vs. Smolevichy
Belshina vs. Slutsk
Hvidovre vs. FA 2000
Jastrzębie vs. Garbarnia Kraków
Ústí nad Labem vs. Slavoj Vyšehrad
Hradec Králové vs. Loko Vltavín
Chrobry Głogów vs. Błękitni Stargard
Odra Opole vs. Polonia Bytom
Brønshøj vs. Frem 1886
Chrudim vs. Přepeře
Holbæk B&I vs. Skovshoved
Skive vs. Holstebro
CSKA Moskva vs. Delemont
B 1908 vs. Hillerød
Líšeň vs. Hanácká
Göppinger SV vs. SSV Ulm 1846
Belchatów vs. SKRA Częstochowa
Halmstad vs. Falkenberg
Chojniczanka Chojnice vs. Warta Poznan
Tychy vs. Kalisz
Ismaning vs. Türkgücü München
Tvååker vs. Örgryte
VSK Århus vs. Ringkøbing
Roskilde vs. Helsingør
Kottern vs. Memmingen
Optik Rathenow vs. BSC Süd 05
Elana Toruń vs. Olimpia Grudziądz
Stabæk vs. HamKam
Eintracht Trier vs. FK Pirmasens
Örebro vs. Degerfors
Bayern Hof vs. Bayreuth
Lillestrøm vs. Mjøndalen
Progrès Niederkorn vs. FC Saarbrücken
Freiburg II vs. SV 07 Elversberg
Mainz 05 II vs. Swift Hesperange
Sandefjord vs. Arendal
Beltinci vs. Aluminij
Eichstätt vs. Jahn Regensburg II
Augsburg II vs. Stuttgarter Kickers
Schalding-Heining vs. Vorwarts
Norrby vs. Varberg
Aalesund vs. Kristiansund
Linx vs. Bahlinger SC
Ruh Brest vs. Ventspils
Pyunik vs. Gorodeya
SVG Reichenau vs. Wacker Innsbruck
Amstetten vs. Wiener Neustadt
Hessen Kassel vs. Eintracht Stadtallendorf
Neman Grodno vs. Žalgiris
SKA Khabarovsk vs. Shakhter Karagandy
Orijent 1919 vs. Bravo
Domžale vs. Gorica
Tabor Sežana vs. SV Kapfenberg
Trelleborg vs. Nykøbing
Djurgården vs. Brann
Belchatów vs. Sokół Aleksandrów
Dnipro-1 vs. Kairat
Weiche Flensburg vs. Vendsyssel
Fola Esch vs. FC 08 Homburg Saar
Celje vs. Olimpija
Östersunds FK vs. Levanger
Linköping City vs. Dalkurd
Dinamo Minsk vs. FCI Levadia
Dinamo Kiev vs. Dinamo Tbilisi
Illertissen vs. Spfr. Dorfmerkingen
Tobol vs. Isloch
Armavir vs. Irtysh
Kolos Kovalivka vs. Shakhtyor Soligorsk
Stal Mielec vs. Avangard Kursk
Miedź Legnica vs. Grafičar
Vilzing vs. Wacker Burghausen
GAIS vs. Qviding FIF
Tårnby FF vs. Avarta
Hoffenheim II vs. Wormatia Worms
CSKA Moskva vs. Sirius
Kvik Halden vs. IF Fram
Rostov vs. AIK
Vard vs. Os
Notodden vs. KFUM
Maribor vs. Rudar
Bryne vs. Sotra
North Carolina vs. Charlotte Independence
Malmö FF vs. Jönköpings Södra
Chicago Fire vs. Colorado Rapids
Greenville Triumph vs. Charleston Battery
Sporting KC II vs. OKC Energy
El Paso Locomotive vs. New Mexico United
DC United vs. Orlando City
LA Galaxy vs. Toronto
Austin Bold vs. Rio Grande Valley
Trans vs. Kuressaare
Ingolstadt II vs. Rain / Lech
Spartak Moskva vs. Ararat
Hanau 93 vs. Bayern Alzenau
Krasnodar vs. Krylya Sovetov
Egersund vs. Staal Jørpeland
Slavia vs. Rubin Kazan
Neftekhimik vs. Koper
Eintracht Norderstedt vs. Eichede
VfL Wolfsburg II vs. VfB Oldenburg 1897
Metta vs. Maardu
Chikhura vs. Ruh Brest
Spartak Moskva II vs. Dinamo Zugdidi
Greuther Furth II vs. Seligenporten
Balingen vs. CfR Pforzheim
Vorskla Poltava vs. Ordabasy
Östersunds FK vs. Umeå
Desna vs. Viborg
Dnipro-1 vs. Dinamo Batumi
Viking vs. Jerv
Molde vs. Krasnodar
Krylya Sovetov vs. Dalian Pro
Nashville SC vs. Cincinnati
Real Monarchs vs. Union Omaha
Louisville City vs. Colorado Springs
Zenit vs. Alaniya Vladikavkaz
Ararat-Armenia vs. Tekstilshchik
Linense vs. Krasnodar II
Torpedo BelAZ vs. Nasaf
AFC Eskilstuna vs. Pyunik
Zenit vs. Kairat
Dinamo Moskva vs. Sochi
Ventspils vs. Akhmat Grozny
Desna vs. Vitebsk
Urartu vs. Tekstilshchik
Chojniczanka Chojnice vs. Sokół Ostróda
Ilves vs. Tallinna Kalev
Sint Truidense vs. Westerlo
Avangard Kursk vs. Poprad
Irtysh vs. Isloch
Dinamo Brest vs. Kaspiy
Shakhtyor Soligorsk vs. Dila
Dinamo Moskva vs. Minsk
Kolding vs. Noah
Odranci vs. Mura
Vålerenga vs. Lokomotiv Moskva
Ufa vs. Rapperswil-Jona
Orenburg vs. Europa
Elfsborg vs. Odd
FC Gießen vs. Viktoria Aschaffenburg
HB Køge vs. Boldklubben 1893
FC Schweinfurt 05 vs. ATSV Erlangen
Norrköping vs. Jönköpings Södra
SJ Earthquakes vs. Reno 1868
Frem 1886 vs. Slagelse B&I
Orlando City vs. KR
Energetik-BGU vs. Smorgon
Vanløse vs. Shirak
Wisla Cracovia vs. Wigry Suwałki
Petržalka vs. FC Brno
Tychy vs. Zagłębie Lubin II
Kristiansund vs. Brattvåg
Varnsdorf vs. Slovan Velvary
Rubin Kazan vs. Kairat
Vysocina Jihlava vs. Sparta Praha II
Bačka Palanka vs. Inđija
Ural vs. Riga
Podbeskidzie vs. Armavir
FCI Levadia vs. Sheriff
Chayka vs. Raufoss
Nizhny Novgorod vs. Shirak
Dinamo Batumi vs. Desna
Istra 1961 vs. Dob
Molde vs. Rostov
Åsane vs. Øygarden
Philadelphia Union vs. Dallas
Sanluqueño vs. Torpedo Moskva
Charlotte Independence vs. Stumptown Athletic
Akropolis vs. AIK
Neman Grodno vs. Panevėžys
Sandnes Ulf vs. Vidar
Lund vs. Avarta
Næstved vs. Brønshøj
Ringkøbing vs. Holstebro
Hartford Athletic vs. New England II
FC Cartagena vs. CSKA Moskva
Louisville City vs. Union Omaha
El Paso Locomotive vs. Juárez
Birmingham Legion vs. Forward Madison
Chicago Fire vs. Toronto
DC United vs. Nashville SC
Miedź Legnica vs. Inhulets'
Marbella vs. Krasnodar II
Malaga vs. Krasnodar
Ararat-Armenia vs. Liepāja
Eidsvold vs. Navbahor
Podbeskidzie vs. Dordoi Bishkek
Miedź Legnica vs. Liptovský Mikuláš
Arsenal Tula vs. Ordabasy
Akhmat Grozny vs. Zhetysu
Sochi vs. Astana
Spartak Moskva II vs. Qizilqum
Samgurali vs. Jammerbugt
Strømmen vs. Kjelsås
Mondial
Arnold Clark Cup
A-Leagues All Stars Women
Olympics Intercontinental Play-offs Women
Campionatul Mondial Feminină
Jocurile Olimpice (feminin)
Barajele Intercontinentale Preliminarii CM (feminin)
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Jocurile Pan-Americane (feminin)
Jocurile Americii Centrale și Caraibelor
Amical (Feminin)
Cupa de Fotbal Feminină Algarve
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
KAIF Trophy
Istria Women's Cup
Kubanskaya Vesna U19
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Club Friendlies Women
Trofeo Ramon de Carranza
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Campionatul Mondial Feminină U20
Campionatul Mondial Feminină U17
Youth Friendlies Women
U21 National Team Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Other Competition Matches Women
Yongchuan Tournament
Aphrodite Cup
Women's International Champions Cup
ICC Futures Girls
INFO
AFC Eskilstuna
W
D
D
L
L
FT
1 - 3
Pyunik
W
W
L
W
D
17/02/2020
Meciuri amicale
KO
14:30
Stadion
TBC (Turkey) (TBC)
Excitement Index
Meciuri AFC Eskilstuna
Competiţie:
Tot
Divizia I
Svenska Cupen
Arată:
Tot
Acasă
Deplasare
« Anterior
Următor »
Data
Competiţie
Rezultat
Echipa gazdă
Scor/Ora
Echipa oaspete
08/10/23
SUP
AFC Eskilstuna
0 - 1
Landskrona
Vezi evenimente
22/10/23
SUP
Brage
4 - 0
AFC Eskilstuna
Vezi evenimente
28/10/23
SUP
AFC Eskilstuna
2 - 2
Jönköpings Södra
Vezi evenimente
05/11/23
SUP
GIF Sundsvall
1 - 1
AFC Eskilstuna
Vezi evenimente
11/11/23
SUP
AFC Eskilstuna
3 - 0
Örebro
Vezi evenimente
30/03/24
DII
Nordic United
16 : 00
AFC Eskilstuna
06/04/24
DII
AFC Eskilstuna
16 : 00
IF Karlstad
13/04/24
DII
Piteå
13 : 00
AFC Eskilstuna
20/04/24
DII
AFC Eskilstuna
13 : 00
Assyriska
26/04/24
DII
Örebro Syrianska
19 : 00
AFC Eskilstuna
Meciuri Pyunik
Competiţie:
Tot
Prima Ligă
Cupa
Meciuri amicale
UEFA Europa Conference League
Arată:
Tot
Acasă
Deplasare
« Anterior
Următor »
Data
Competiţie
Rezultat
Echipa gazdă
Scor/Ora
Echipa oaspete
27/02/24
PRL
Urartu
1 - 1
Pyunik
Vezi evenimente
04/03/24
PRL
Pyunik
2 - 1
West Armenia
Vezi evenimente
08/03/24
PRL
Van
1 - 0
Pyunik
Vezi evenimente
12/03/24
CUP
Pyunik
5 - 3
Van
Vezi evenimente
16/03/24
PRL
Pyunik
3 - 1
BKMA
Vezi evenimente
31/03/24
PRL
Noah
17 : 00
Pyunik
04/04/24
PRL
Pyunik
14 : 00
Shirak
08/04/24
CUP
Pyunik
13 : 00
Ararat-Armenia
12/04/24
PRL
Pyunik
14 : 00
Alashkert
17/04/24
PRL
Ararat
15 : 00
Pyunik
Clasament Divizia I
#
Echipa
MJ
GV
P
1
AFC Eskilstuna
0
+0
0
2
Assyriska
0
+0
0
3
FBK Karlstad
0
+0
0
4
Friska Viljor
0
+0
0
5
Hammarby Talang
0
+0
0
Clasament Prima Ligă
#
Echipa
MJ
GV
P
1
Pyunik
25
+37
55
2
Noah
25
+29
55
3
Ararat-Armenia
25
+24
49
4
Urartu
25
+3
39
5
Alashkert
25
+6
35
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.