Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Women Soccerway
Masculin
Women Soccerway
Masculin
Meciuri viitoare
Competiţii
Echipe
Jucători
Competiţii
Echipe
Jucători
RO Competiţii
Liga 1 Feminin
Liga II Feminin
Cupa României Feminin
Competiţii interne
Albania
Anglia
Arabia Saudită
Argentina
Australia
Austria
Belarus
Belgia
Bosnia-Herţegovina
Brazilia
Bulgaria
Cehia
China Taipei
Cipru
Columbia
Coreea de Sud
Croaţia
Danemarca
Ecuador
Elveţia
Estonia
Finlanda
Franţa
Georgia
Germania
Grecia
India
Insulele Faroe
Irlanda de Nord
Islanda
Israel
Italia
Japonia
Kazahstan
Kosovo
Letonia
Lituania
Luxemburg
Macedonia
Malta
Maroc
Mexic
Moldova
Muntenegru
Norvegia
Noua Zeelandă
Olanda
Panama
Paraguay
Polonia
Portugalia
Republica Irlanda
România
Rusia
Scoţia
Serbia
Serbia şi Muntenegru
Slovacia
Slovenia
Spania
Statele Unite
Suedia
Ţara Galilor
Thailanda
Turcia
Ucraina
Ungaria
Uruguay
Uzbekistan
Vietnam
Competitii internaţionale
CAF Women's Champions League
Concacaf W Champions Cup
NWSL x Liga MXF Summer Cup
Copa Libertadores (feminin)
AFC Women's Club Championship
Cupa Feminină UEFA
Baltic Women's League
United by Women's Football
BeNe Women's Super Cup
All-Island Cup
A-Leagues All Stars Women
Olympics Intercontinental Play-offs Women
KAIF Trophy
Club Friendlies Women
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Women's International Champions Cup
Echipe naţionale
Cupa Africii pe Naţiuni
Africa Women Cup of Nations Qualification
Women's Olympic Qualifying CAF
CECAFA Women's Senior Challenge Cup
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
U20 Women's World Cup Qualification Africa
U17 Women's World Cup Qualification Africa
CONCACAF Gold Cup (feminin)
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Women's Games
CFU Women's Challenge Series
Cupa CONCACAF sub 20 ani (feminin)
Concacaf Women's U20 Qualification
Cupa CONCACAF sub 17 ani (feminin)
Concacaf Women's U17 Qualification
Preliminarii CONCACAF pentru Jocurile Olimpice (feminin
Women's Caribbean Cup
Women's Caribbean Cup Qualification
Preliminarii CM Feminin America de Sud
South American Women's Games
Sudamericano U20 (feminin)
Sudamericano U17 (feminin)
Jocurile Asiatice/Calificare Cupa Mondială
Women's Asian Cup Qualification
Women's Olympic Qualifying Asia
Jocurile Asiatice (Feminin)
Southeast Asian Games Women
Cupa Asiei de Est (feminin)
Campionatul Feminin AFF
Campionatul Feminin SAFF
CAFA Women's Championship
WAFF Women's Championship
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Women's Championship
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Women's Championship
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
Women's East Asian Games
EURO (feminin)
UEFA Women's Championship Qualification
Preliminarii CM Feminin Europa
UEFA Women's Nations League
Women's Olympic Qualifying UEFA Play-off
Campionatul European U19
UEFA U19 Championship Women Qualification
Campionatul European U17
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Arnold Clark Cup
Campionatul Mondial Feminină
Jocurile Olimpice (feminin)
Barajele Intercontinentale Preliminarii CM (feminin)
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Jocurile Pan-Americane (feminin)
Jocurile Americii Centrale și Caraibelor
Amical (Feminin)
Cupa de Fotbal Feminină Algarve
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Istria Women's Cup
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Campionatul Mondial Feminină U20
Campionatul Mondial Feminină U17
U21 National Team Friendlies Women
Youth Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Yongchuan Tournament
Preliminarii CM Feminin Oceania
Women's Pacific Games
Women's Olympic Qualifying OFC
OFC U20 Women's Championship
OFC U19 Women's Championship
Club Friendlies Women
Sumar
Meciuri
Jucători
Arhivă
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
Mondial
Club Friendlies Women
2018
Arnold Clark Cup
A-Leagues All Stars Women
Olympics Intercontinental Play-offs Women
Campionatul Mondial Feminină
Jocurile Olimpice (feminin)
Barajele Intercontinentale Preliminarii CM (feminin)
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Jocurile Pan-Americane (feminin)
Jocurile Americii Centrale și Caraibelor
Amical (Feminin)
Cupa de Fotbal Feminină Algarve
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
KAIF Trophy
Istria Women's Cup
Kubanskaya Vesna U19
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Club Friendlies Women
Trofeo Ramon de Carranza
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Campionatul Mondial Feminină U20
Campionatul Mondial Feminină U17
Youth Friendlies Women
U21 National Team Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Other Competition Matches Women
Yongchuan Tournament
Aphrodite Cup
Women's International Champions Cup
ICC Futures Girls
Meciuri
Ziua
Echipa gazdă
Scor/Ora
Echipa oaspete
sâmbătă
13/01/2018
14:00
Hoffenheim
-
SC Sand
sâmbătă
13/01/2018
FT
Bayern München
3 - 0
Zürich
miercuri
17/01/2018
FT
Hoffenheim
3 - 1
SC Sand
miercuri
17/01/2018
FT
Bayer Leverkusen
1 - 4
SGS Essen
sâmbătă
20/01/2018
FT
Stabæk
2 - 0
Røa
sâmbătă
20/01/2018
FT
FFC Frankfurt
6 - 0
FFC 08 Niederkirchen
sâmbătă
20/01/2018
15:00
Arminia Bielefeld
-
Werder Bremen
duminică
21/01/2018
FT
USV Jena
6 - 0
Turbine Potsdam II
miercuri
24/01/2018
00:00
USV Jena
-
Slavia Praha
miercuri
24/01/2018
FT
Freiburg
2 - 0
Zürich
miercuri
24/01/2018
FT
Recklinghausen
0 - 0
SGS Essen
sâmbătă
27/01/2018
FT
Bayer Leverkusen
1 - 3
MSV Duisburg
sâmbătă
27/01/2018
FT
Rosengård
1 - 1
Brøndby
sâmbătă
27/01/2018
FT
FFC Frankfurt
5 - 0
Hessen Wetzlar
duminică
28/01/2018
12:00
Hoffenheim
-
Basel
duminică
28/01/2018
FT
Werder Bremen
8 - 1
Cloppenburg
duminică
28/01/2018
14:00
Borussia M'gladbach
-
SGS Essen
marți
30/01/2018
FT
Piteå
2 - 2
IFK Luleå
miercuri
31/01/2018
FT
Wolfsburg
5 - 0
Sporting de Huelva
joi
01/02/2018
FT
Atlético Madrid
1 - 1
Santa Fe
joi
01/02/2018
FT
Växjö
1 - 1
Vittsjö
sâmbătă
03/02/2018
FT
BSF
1 - 3
Limhamn Bunkeflo 07
sâmbătă
03/02/2018
13:00
Hoffenheim
-
Saarbrücken
sâmbătă
03/02/2018
13:00
Brøndby
-
Kristianstad
sâmbătă
03/02/2018
FT
Linköping
1 - 1
Djurgården
sâmbătă
03/02/2018
FT
Kalmar
1 - 8
Rosengård
sâmbătă
03/02/2018
FT
Vålerenga
0 - 2
Göteborg
sâmbătă
03/02/2018
FT
Turbine Potsdam
1 - 2
Sparta Praha
duminică
04/02/2018
FT
FFC Frankfurt
2 - 0
Basel
duminică
04/02/2018
14:00
Piteå
-
Assi
duminică
04/02/2018
FT
Werder Bremen
9 - 1
Jahn Delmenhorst
duminică
04/02/2018
FT
Eskilstuna United
2 - 1
Hammarby
duminică
04/02/2018
FT
Union Berlin
0 - 3
USV Jena
duminică
04/02/2018
FT
Turbine Potsdam
2 - 2
Slavia Praha
luni
05/02/2018
FT
Fortuna Hjørring
3 - 1
Göteborg
marți
06/02/2018
FT
Piteå
3 - 0
IFK Luleå
vineri
09/02/2018
08:45
Adelaide City
-
West Adelaide
vineri
09/02/2018
FT
Stabæk
1 - 1
Kolbotn
vineri
09/02/2018
18:30
Lillestrøm
-
Vålerenga
sâmbătă
10/02/2018
FT
Odense Q
2 - 1
Kalmar
sâmbătă
10/02/2018
14:00
Växjö
-
AIK
sâmbătă
10/02/2018
15:00
Piteå
-
Morön
duminică
11/02/2018
FT
Manly United
1 - 0
NWS Spirit
duminică
11/02/2018
FT
Blacktown Spartans
2 - 2
Northbridge FC
duminică
11/02/2018
FT
Växjö
1 - 1
Vittsjö
duminică
11/02/2018
FT
Wolfsburg II
1 - 1
Werder Bremen
vineri
16/02/2018
FT
Sandviken
1 - 2
Rosenborg
vineri
16/02/2018
FT
Stabæk
0 - 0
Arna-Bjørnar
vineri
16/02/2018
FT
Kalmar
6 - 0
Asarum
vineri
16/02/2018
FT
Røa
1 - 2
Avaldsnes
sâmbătă
17/02/2018
14:00
Göteborg
-
Limhamn Bunkeflo 07
luni
19/02/2018
FT
Rosenborg
3 - 1
Kolbotn
marți
20/02/2018
FT
Arna-Bjørnar
1 - 0
Røa
marți
20/02/2018
FT
Avaldsnes
0 - 2
Sandviken
miercuri
21/02/2018
FT
Linköping
1 - 0
Eskilstuna United
vineri
23/02/2018
FT
Vålerenga
1 - 2
Stabæk
sâmbătă
24/02/2018
FT
Kristianstad United
1 - 4
Kristianstad
sâmbătă
24/02/2018
FT
Kalmar
0 - 2
Limhamn Bunkeflo 07
sâmbătă
03/03/2018
14:00
Djurgården
-
Eskilstuna United
sâmbătă
03/03/2018
14:00
Linköping
-
Mariebo
sâmbătă
03/03/2018
14:00
Rosengård
-
BSF
sâmbătă
03/03/2018
15:00
Växjö
-
Göteborg
sâmbătă
03/03/2018
FT
Hammarby
2 - 0
Uppsala
duminică
11/03/2018
13:00
Limhamn Bunkeflo 07
-
Lidköping
duminică
11/03/2018
FT
Växjö
3 - 0
Kalmar
luni
12/03/2018
FT
Lillestrøm
4 - 0
Røa
sâmbătă
17/03/2018
FT
Limhamn Bunkeflo 07
1 - 0
Asarum
sâmbătă
17/03/2018
FT
Växjö
1 - 2
Lillestrøm
sâmbătă
24/03/2018
FT
Växjö
0 - 2
Limhamn Bunkeflo 07
sâmbătă
24/03/2018
FT
Hammarby
2 - 1
Kvarnsveden
sâmbătă
24/03/2018
FT
AIK
1 - 1
Djurgården
sâmbătă
24/03/2018
FT
Vittsjö
6 - 0
Kungsbacka
sâmbătă
24/03/2018
FT
Kristianstad
2 - 1
Valur
vineri
30/03/2018
FT
Kristianstad
0 - 0
Växjö
sâmbătă
31/03/2018
13:00
Limhamn Bunkeflo 07
-
Göteborg
sâmbătă
31/03/2018
FT
Limhamn Bunkeflo 07
2 - 1
Rosengård
duminică
01/04/2018
FT
Vittsjö
1 - 1
Kalmar
luni
02/04/2018
14:00
Linköping
-
Västerås IK
vineri
06/04/2018
18:30
Växjö
-
Rosengård
sâmbătă
07/04/2018
13:00
Limhamn Bunkeflo 07
-
Vittsjö
sâmbătă
07/04/2018
FT
Västerås IK
3 - 5
Djurgården
sâmbătă
07/04/2018
FT
Kristianstad
4 - 1
Kalmar
sâmbătă
07/04/2018
16:00
Rävåsen
-
KIF Örebro
sâmbătă
07/04/2018
FT
Hammarby
0 - 1
AIK
duminică
08/04/2018
FT
Eskilstuna United
2 - 2
Göteborg
sâmbătă
02/06/2018
FT
Athletic Club
3 - 1
Eibar
duminică
15/07/2018
00:00
Manchester United
-
Liverpool
luni
23/07/2018
FT
Perth Glory
0 - 1
Chelsea
marți
24/07/2018
FT
Everton
1 - 1
Liverpool
marți
24/07/2018
FT
Manchester City
1 - 0
PSG
miercuri
25/07/2018
FT
Lille
2 - 3
Ajax
sâmbătă
28/07/2018
FT
Anderlecht
0 - 0
Lille
sâmbătă
28/07/2018
FT
Blackburn Rovers
1 - 3
Liverpool
marți
31/07/2018
FT
Lille
2 - 2
Fleury 91
miercuri
01/08/2018
FT
SGS Essen
2 - 1
Liverpool
joi
02/08/2018
FT
Montpellier
3 - 2
Chelsea
joi
02/08/2018
FT
Bordeaux
1 - 0
Soyaux
sâmbătă
04/08/2018
FT
Deportivo de La Coruña
2 - 0
Logroño
sâmbătă
04/08/2018
FT
Metz
1 - 2
Fleury 91
sâmbătă
04/08/2018
FT
Dijon
7 - 0
Saint-Étienne
sâmbătă
04/08/2018
FT
Atlético Huila
3 - 1
Atlético Madrid
duminică
05/08/2018
FT
Bayern München
1 - 1
Liverpool
duminică
05/08/2018
FT
Grenoble Foot 38
1 - 8
Olympique Lyonnais
duminică
05/08/2018
FT
Barcelona
1 - 1
Chelsea
duminică
05/08/2018
FT
Albacete
0 - 1
Levante
marți
07/08/2018
FT
Levante
1 - 0
Madrid
miercuri
08/08/2018
18:00
Real Betis
-
Paris FC
miercuri
08/08/2018
FT
Dijon
3 - 1
Soyaux
miercuri
08/08/2018
FT
Logroño
1 - 3
Athletic Club
miercuri
08/08/2018
19:30
Sheffield United
-
Liverpool
miercuri
08/08/2018
FT
Chelsea
3 - 0
Juventus
miercuri
08/08/2018
FT
Liverpool
4 - 0
Leicester City
vineri
10/08/2018
FT
PSG
1 - 1
Bayern München
vineri
10/08/2018
FT
Montpellier
1 - 2
Arsenal
sâmbătă
11/08/2018
FT
Olympique Lyonnais
2 - 0
Freiburg
sâmbătă
11/08/2018
FT
Logroño
2 - 3
Racing Féminas
sâmbătă
11/08/2018
FT
Lille
2 - 1
Ladies Genk
sâmbătă
11/08/2018
FT
FFC Frankfurt
3 - 2
Metz
sâmbătă
11/08/2018
FT
Bordeaux
2 - 0
Rodez
sâmbătă
11/08/2018
FT
Guingamp
5 - 0
La Roche-sur-Yon
sâmbătă
11/08/2018
FT
Dijon
2 - 1
Standard Liège
duminică
12/08/2018
FT
Montpellier
2 - 2
Bayern München
duminică
12/08/2018
FT
Durham
3 - 0
Liverpool
duminică
12/08/2018
FT
PSG
2 - 2
Arsenal
duminică
12/08/2018
FT
Soyaux
5 - 2
Saint-Étienne
duminică
12/08/2018
FT
Manchester City
2 - 0
Barcelona
marți
14/08/2018
FT
Levante
2 - 0
Mislata
marți
14/08/2018
FT
Bordeaux
2 - 0
Montauban
miercuri
15/08/2018
FT
Fleury 91
0 - 2
Dijon
miercuri
15/08/2018
FT
Metz
1 - 0
Standard Liège
vineri
17/08/2018
FT
Atlético Madrid
1 - 1
Fortuna Hjørring
vineri
17/08/2018
FT
Gent
5 - 3
Lille
vineri
17/08/2018
FT
Real Sociedad
1 - 2
PSG
sâmbătă
18/08/2018
FT
Fleury 91
1 - 0
Guingamp
sâmbătă
18/08/2018
FT
Metz
1 - 1
Dijon
sâmbătă
18/08/2018
FT
Bordeaux
1 - 1
Paris FC
sâmbătă
18/08/2018
FT
Barcelona
1 - 2
Montpellier
duminică
19/08/2018
FT
Stade de Reims
1 - 1
Lille
duminică
19/08/2018
FT
Soyaux
6 - 1
La Roche-sur-Yon
duminică
19/08/2018
FT
Olympique Lyonnais
7 - 0
SC Sand
duminică
19/08/2018
FT
Levante
2 - 0
Espanyol
miercuri
22/08/2018
FT
Levante
6 - 0
Aldaia
miercuri
22/08/2018
FT
Pradejón
0 - 6
Logroño
joi
23/08/2018
FT
Espanyol
3 - 0
AEM Lleida
joi
23/08/2018
FT
Barcelona
9 - 0
Pardinyes
sâmbătă
25/08/2018
FT
Levante
6 - 4
Albacete
miercuri
29/08/2018
FT
San Ignacio
0 - 1
Athletic Club
vineri
31/08/2018
FT
Vilaverdense
0 - 6
UD Tenerife
vineri
31/08/2018
FT
SGS Essen
2 - 0
Twente
vineri
31/08/2018
FT
Levante
1 - 0
Valencia
sâmbătă
01/09/2018
FT
UD Tenerife
1 - 3
Sporting Braga
sâmbătă
01/09/2018
FT
Athletic Club
5 - 1
Real Sociedad
duminică
02/09/2018
FT
Bayer Leverkusen
2 - 2
Borussia M'gladbach
miercuri
03/10/2018
FT
Bayer Leverkusen
3 - 1
SGS Essen
luni
12/11/2018
FT
Bayer Leverkusen
2 - 1
SGS Essen II
marți
13/11/2018
16:00
Bayern München
-
FFV Erfurt
miercuri
14/11/2018
FT
Deportivo de La Coruña
0 - 1
Athletic Club
vineri
25/01/2019
FT
Stabæk
0 - 1
Kolbotn
Clasamente
ENG
FRA
GER
ITA
SPA
#
Echipa
MJ
GV
P
1
Arsenal
28
+46
64
2
Liverpool
28
+39
64
3
Manchester City
28
+35
63
4
Aston Villa
29
+18
56
5
Tottenham
28
+17
53
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.