Bahasa - Indonesia
Chinese (simplified)
Deutsch
English - Australia
English - Canada
English - Ghana
English - International
English - Ireland
English - Kenya
English - Malaysia
English - Nigeria
English - Nordics
English - Singapore
English - South Africa
English - United Kingdom
English - United States
Español - Español
Español - LATAM
Français
Greek
Italiano
Japanese
Korean
Nederlands
Polski
Português
Brazil
Româna
Thai
Türkçe
Русский
العربية
Women Soccerway
Masculin
Women Soccerway
Masculin
Meciuri viitoare
Competiţii
Echipe
Jucători
Points
Competiţii
Echipe
Jucători
Points
RO Competiţii
Liga 1 Feminin
Liga II Feminin
Cupa României Feminin
Competiţii interne
Albania
Anglia
Arabia Saudită
Argentina
Australia
Austria
Belarus
Belgia
Bosnia-Herţegovina
Brazilia
Bulgaria
Cehia
China Taipei
Cipru
Columbia
Coreea de Sud
Croaţia
Danemarca
Ecuador
Elveţia
Estonia
Finlanda
Franţa
Georgia
Germania
Grecia
India
Insulele Faroe
Irlanda de Nord
Islanda
Israel
Italia
Japonia
Kazahstan
Kosovo
Letonia
Lituania
Luxemburg
Macedonia
Malta
Maroc
Mexic
Moldova
Muntenegru
Norvegia
Noua Zeelandă
Olanda
Panama
Paraguay
Polonia
Portugalia
Republica Irlanda
România
Rusia
Scoţia
Serbia
Serbia şi Muntenegru
Slovacia
Slovenia
Spania
Statele Unite
Suedia
Ţara Galilor
Thailanda
Turcia
Ucraina
Ungaria
Uruguay
Uzbekistan
Vietnam
Competitii internaţionale
CAF Women's Champions League
Concacaf W Champions Cup
NWSL x Liga MXF Summer Cup
Copa Libertadores (feminin)
AFC Women's Club Championship
Cupa Feminină UEFA
Baltic Women's League
United by Women's Football
BeNe Women's Super Cup
All-Island Cup
A-Leagues All Stars Women
Olympics Intercontinental Play-offs Women
KAIF Trophy
Club Friendlies Women
Turkish Women's Cup
Women's Friendship Tournament
The Women's Cup
Brasil Ladies Cup
Hybrid Friendlies Women
Youth Club Friendlies Women
Women's International Champions Cup
Echipe naţionale
Cupa Africii pe Naţiuni
Africa Women Cup of Nations Qualification
Women's Olympic Qualifying CAF
CECAFA Women's Senior Challenge Cup
COSAFA Women's Cup
COSAFA Women's U20 Cup
UNIFFAC Women's Tournament
UNAF Women's Tournament
African Games Women
U20 Women's World Cup Qualification Africa
U17 Women's World Cup Qualification Africa
CONCACAF Gold Cup (feminin)
Concacaf W Gold Cup
Concacaf W Gold Cup Qualification
CA Women's Games
CFU Women's Challenge Series
Cupa CONCACAF sub 20 ani (feminin)
Concacaf Women's U20 Qualification
Cupa CONCACAF sub 17 ani (feminin)
Concacaf Women's U17 Qualification
Preliminarii CONCACAF pentru Jocurile Olimpice (feminin
Women's Caribbean Cup
Women's Caribbean Cup Qualification
Preliminarii CM Feminin America de Sud
South American Women's Games
Sudamericano U20 (feminin)
Sudamericano U17 (feminin)
Jocurile Asiatice/Calificare Cupa Mondială
Women's Asian Cup Qualification
Women's Olympic Qualifying Asia
Jocurile Asiatice (Feminin)
Southeast Asian Games Women
Cupa Asiei de Est (feminin)
EAFF Football Championship Women Qualification
Campionatul Feminin AFF
Campionatul Feminin SAFF
CAFA Women's Championship
WAFF Women's Championship
AFC U20 Women's Asian Cup
AFC U20 Women's Asian Cup Qualification
AFC U19 Women's Championship
AFC U19 Women's Championship Qualification
AFC U17 Women's Asian Cup
AFC U17 Women's Asian Cup Qualification
AFC U16 Women's Championship
AFC U16 Women's Championship Qualification
AFF U15 Women's Championship
Women's East Asian Games
EURO (feminin)
UEFA Women's Championship Qualification
Preliminarii CM Feminin Europa
UEFA Women's Nations League
Women's Olympic Qualifying UEFA Play-off
Campionatul European U19
UEFA U19 Championship Women Qualification
Campionatul European U17
UEFA U17 Championship Women Qualification
Baltic Women's Cup
Arnold Clark Cup
Campionatul Mondial Feminină
Jocurile Olimpice (feminin)
Barajele Intercontinentale Preliminarii CM (feminin)
CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima
Jocurile Pan-Americane (feminin)
Jocurile Americii Centrale și Caraibelor
Amical (Feminin)
Cupa de Fotbal Feminină Algarve
Tournoi de France
Cyprus Women's Cup
FFA Cup of Nations
Four Nations Tournament
Istria Women's Cup
Pinatar Cup
SheBelieves Cup
Sud Ladies Cup
Tournament of Nations
Torneio Internacional Feminino de Seleções
Bolivarian Games Women
Campionatul Mondial Feminină U20
Campionatul Mondial Feminină U17
U21 National Team Friendlies Women
Youth Friendlies Women
U23 National Team Friendlies Women
U20 National Team Friendlies Women
U19 National Team Friendlies Women
U18 National Team Friendlies Women
U17 National Team Friendlies Women
U16 National Team Friendlies Women
U15 National Team Friendlies Women
Aphrodite Cup
Yongchuan Tournament
Preliminarii CM Feminin Oceania
Women's Pacific Games
Women's Olympic Qualifying OFC
OFC U20 Women's Championship
OFC U19 Women's Championship
FK Vardar Skopje
Sumar
Meciuri
Lot
Statistici
Transferuri
Trophies
Stadion
Akademija Pandev
Bregalnica Štip
KF Gostivari
Makedonija GjP
Rabotnički
Shkendija
Shkupi
Sileks
Struga
Tikvesh
Vardar Skopje
Voska Sport
Info
Site oficial
Fondat
1947
Adresa
Kej 13 Noemvri, Kula 3/2
1000
Skopje
Ţara
Macedonia
Telefon
+389 (2) 329 6727
Fax
+389 (2) 329 6950
E-mail
contact@fcvardar.com.mk
Stadion
Nume
Toše Proeski Arena
Oraş
Skopje
Capacitate
32580
Video:
Meciuri
Competiţie:
Tot
Liga I
Cupa
Play-offs 1/2
Meciuri amicale
Arată:
Tot
Acasă
Deplasare
« Anterior
Următor »
Data
Competiţie
Rezultat
Echipa gazdă
Scor/Ora
Echipa oaspete
10/03/24
LII
KF Gostivari
0 - 0
Vardar Skopje
Vezi evenimente
16/03/24
LII
Vardar Skopje
1 - 1
Shkendija
Vezi evenimente
30/03/24
LII
Shkupi
3 - 0
Vardar Skopje
Vezi evenimente
07/04/24
LII
Vardar Skopje
1 - 0
Struga
Vezi evenimente
14/04/24
LII
Rabotnički
2 - 0
Vardar Skopje
Vezi evenimente
21/04/24
LII
Vardar Skopje
16 : 00
Voska Sport
28/04/24
LII
Akademija Pandev
16 : 00
Vardar Skopje
01/05/24
LII
Bregalnica Štip
16 : 00
Vardar Skopje
05/05/24
LII
Vardar Skopje
17 : 00
Makedonija GjP
12/05/24
LII
Sileks
17 : 00
Vardar Skopje
Lot
Curent
Statistici
2023/2024
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2022/2023
2022/2023
2021/2022
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2014/2015
2012/2013
2011/2012
2018/2019
2017/2018
2017/2018
2016/2017
2015/2016
2013/2014
2012/2013
2015/2016
2013/2014
Portari
N. Filevski
ani
0
0
F. Gachevski
33 ani
26
0
M. Velkovski
23 ani
1
0
Fundaşi
V. Brdarovski
34 ani
22
0
M. Briški
25 ani
9
0
B. Demir
27 ani
2
0
D. Glishikj
32 ani
27
4
N. Mishkovski
37 ani
26
2
R. Mitev
30 ani
0
0
M. Mujezinović
30 ani
4
0
T. Stojkovski
29 ani
0
0
D. Đurić
25 ani
9
1
Mijlocaşi
M. Blazhevski
31 ani
7
0
M. Bundaleski
19 ani
0
0
G. Cvetkov
18 ani
13
0
G. Doshev
19 ani
9
0
F. Duranski
32 ani
21
0
A. Gjurkovski
22 ani
2
0
F. Janevski
30 ani
0
0
D. Lefkovski
17 ani
0
0
Matheus
26 ani
26
1
D. Micevski
32 ani
9
3
K. Nikolovski
26 ani
24
0
J. Papuli
22 ani
6
0
M. Ristovski
27 ani
8
0
T. Spasikj
19 ani
1
0
L. Šušnjara
27 ani
8
0
O. Zdravkovski
ani
7
0
Atacanţi
M. Altiparmakovski
32 ani
9
1
D. Cvetanoski
33 ani
17
0
K. Suso
26 ani
8
0
A. Omeragikj
21 ani
25
2
D. Velkovski
23 ani
20
2
Antrenor
G. Mihajlov
Pagini ale suporterilor
Adaugă site-ul tău
Încă nu sunt pagini ale suporterilor.
Trophies
Competiţie
Area
Total
Liga I
Macedonia
10
Cupa
Macedonia
5
Super Cup
Macedonia
1
Total
16
Clasament Liga I
#
Echipa
MJ
GV
P
7
Akademija Pandev
27
-2
33
8
Rabotnički
27
-7
31
9
Vardar Skopje
27
-16
29
10
Voska Sport
27
-12
28
11
Bregalnica Štip
27
-14
26
Copyright ©2024 Perform Group. All rights reserved.
Data provided by Opta Sports. Articles provided by OMNISPORT.