Meciuri

Austria - Frauenliga

More…
  Landhaus 13 : 30 LUV Graz Mai multe informaţii
  St. Pölten-Spr… 14 : 00 Wacker Innsbruck Mai multe informaţii
  Sturm Graz 14 : 00 Union Kleinmünchen Mai multe informaţii

Austria - 2. Frauenliga - Mitte/West

More…
  Union Geretsberg 12 : 00 Rot Weiß Rankweil Mai multe informaţii
  Wacker Innsbru… 14 : 00 Union Wolfern Mai multe informaţii

Austria - 2. Frauenliga - Ost/Süd

More…
  St. Pölten-Spr… 12 : 00 Carinthians Mai multe informaţii
  Erlaa 14 : 30 Eggendorf Mai multe informaţii
  Landhaus II 16 : 00 Altera Porta Mai multe informaţii
  Sturm Graz II 16 : 15 Südburgenland II Mai multe informaţii

Bulgaria - Women's League

More…
  Neftohimik 1962 11 : 30 Sevlievo Mai multe informaţii
  Paldin 14 : 00 Bolyarki Mai multe informaţii
  Super Sport 14 : 00 Ekomet 90 Mai multe informaţii
  Beroe 15 : 00 Varna Mai multe informaţii

Croatia - First League Women

More…
  Trnava 16 : 30 Pregrada Mai multe informaţii
  Agram 16 : 30 Osijek Mai multe informaţii
  Marjan 16 : 30 Katarina Zrinski Mai multe informaţii
  Viktorija 16 : 30 Neretva Mai multe informaţii

Czech Republic - 1. Liga Women

More…
  Slavia Praha 13 : 00 Brno Mai multe informaţii

Denmark - Elitedivisionen

More…
  Skovbakken 13 : 00 BSF Mai multe informaţii

Denmark - 1st Division Women - Group 1

More…
  Hillerød 12 : 30 Østerbro Mai multe informaţii

Denmark - 1st Division Women - Group 2

More…
  Vildbjerg 13 : 30 ASA Mai multe informaţii
  Team Viborg 13 : 30 SønderjyskE Mai multe informaţii

England - WSL

More…
  Birmingham City 15 : 00 Liverpool Mai multe informaţii
  Manchester City 15 : 00 Chelsea Mai multe informaţii
  Notts County 18 : 00 Sunderland Mai multe informaţii

England - WSL 2

More…
  Millwall Lionesses 15 : 00 Watford Mai multe informaţii
  Oxford United 15 : 00 Aston Villa Mai multe informaţii
  Sheffield FC 15 : 00 London Bees Mai multe informaţii
  Yeovil Town 15 : 00 Everton Mai multe informaţii

England - Premier League N / S Women - North

More…
  Derby County 13 : 00 West Bromwich … Mai multe informaţii
  Bradford City 15 : 00 Stoke City Mai multe informaţii
  Newcastle United 15 : 00 Fylde Mai multe informaţii

England - Premier League N / S Women - South

More…
  Cardiff City LFC 15 : 00 C&K Basildon Mai multe informaţii
  Charlton Athletic 15 : 00 Coventry United Mai multe informaţii

England - Premier League Division One - Midlands

More…
  Loughborough S… 15 : 00 Rotherham United Mai multe informaţii
  Wolverhampton 15 : 00 Leicester City LFC Mai multe informaţii

England - Premier League Division One - Northern

More…
  Mossley Hill 15 : 00 Hull City LFC Mai multe informaţii
  Blackpool Wre… 15 : 00 Chester-le-Str… Mai multe informaţii

England - Premier League Division One - South-East

More…
  Milton Keynes Dons 15 : 00 Old Actonians Mai multe informaţii
  Lowestoft Town LFC 15 : 00 AFC Wimbledon … Mai multe informaţii

England - Premier League Division One - South-West

More…
  Keynsham Town 14 : 00 Exeter City Mai multe informaţii
  Plymouth Argyle 15 : 00 St Nicholas Mai multe informaţii
  Cheltenham Tow… 15 : 00 Larkhall Athletic Mai multe informaţii

Europe - UEFA U17 Championship Women

More…
  Denmark U17 16 : 00 Switzerland U17 Mai multe informaţii
  Israel U17 16 : 00 Slovakia U17 Mai multe informaţii

Faroe Islands - 1. Deild Women

More…
  13 : 30 B36 Mai multe informaţii
  HB 18 : 15 ÍF / Víkingur Mai multe informaţii
  B68 19 : 00 EBS / Skála Mai multe informaţii

Finland - Naisten Liiga

More…
  ONS 13 : 00 TiPS Mai multe informaţii

France - Feminine Division 1

More…
  PSG 15 : 00 Olympique Mars… Mai multe informaţii
  Olympique Lyonnais 15 : 00 ASPTT Albi Mai multe informaţii
  Rodez 15 : 00 Soyaux Mai multe informaţii
  Montpellier 15 : 00 Guingamp Mai multe informaţii
  Bordeaux 15 : 00 Saint-Étienne Mai multe informaţii

France - Feminine Division 2 - Group A

More…
  Le Mans 15 : 00 Arras Mai multe informaţii
  Brest 15 : 00 Stade de Reims Mai multe informaţii
  Saint Malo 15 : 00 La Roche-sur-Yon Mai multe informaţii
  Boulogne 15 : 00 Lorient Mai multe informaţii
  Lille 15 : 00 Rouen Mai multe informaţii
  Caen AG 15 : 00 VGA Saint-Maur Mai multe informaţii

France - Feminine Division 2 - Group B

More…
  Toulouse 13 : 00 Le Puy Mai multe informaţii
  Grenoble Foot 38 13 : 00 Vendenheim Mai multe informaţii
  Metz ESAP 15 : 00 Yzeure Allier Mai multe informaţii
  Val d'Orge 15 : 00 Toulon Mai multe informaţii
  Aurillac Arpajon 15 : 00 Nîmes Metropol… Mai multe informaţii

Germany - Frauen Bundesliga

More…
  Hoffenheim 11 : 00 Freiburg Mai multe informaţii
  Borussia M'gla… 11 : 00 Turbine Potsdam Mai multe informaţii
  FFC Frankfurt 11 : 00 SGS Essen Mai multe informaţii
  SC Sand 14 : 00 Bayer Leverkusen Mai multe informaţii
  Duisburg 14 : 00 USV Jena Mai multe informaţii
  Bayern München 14 : 00 Wolfsburg Mai multe informaţii

Germany - 2. Bundesliga Women - Nord

More…
  Arminia Bielefeld 11 : 00 Hohen Neuendorf Mai multe informaţii
  Herforder SV 14 : 00 Meppen Mai multe informaţii
  Union Berlin 14 : 00 Wolfsburg II Mai multe informaţii
  Henstedt-Ulzburg 14 : 00 Gütersloh Mai multe informaţii
  Cloppenburg 14 : 00 Werder Bremen Mai multe informaţii
  Turbine Potsdam II 14 : 00 Bramfelder SV Mai multe informaţii

Germany - 2. Bundesliga Women - Süd

More…
  Köln 11 : 00 Bayern München II Mai multe informaţii
  Weinberg 14 : 00 Hoffenheim II Mai multe informaţii
  Schott Mainz 14 : 00 Saarbrücken Mai multe informaţii
  FFC Frankfurt II 14 : 00 Crailsheim Mai multe informaţii
  Hessen Wetzlar 14 : 00 Niederkirchen Mai multe informaţii
  Sindelfingen 14 : 00 Sand II Mai multe informaţii

Germany - Regionalliga Women - Nord

More…
  Bergedorf 85 13 : 00 DUWO 08 Mai multe informaţii
  Buntentor 13 : 00 Burg Gretesch Mai multe informaţii
  Havelse 13 : 00 Fortuna Celle Mai multe informaţii
  Holstein Kiel 14 : 00 Jahn Delmenhorst Mai multe informaţii
  Jesteburg 15 : 00 Werder Bremen II Mai multe informaţii
  St. Pauli 15 : 00 Limmer Mai multe informaţii

Germany - Regionalliga Women - Nordost

More…
  BSC Marzahn 14 : 00 Blau Weiß Beelitz Mai multe informaţii
  Fortuna Dresde… 14 : 00 Babelsberg Mai multe informaţii
  Magdeburger FFC 14 : 00 Erzgebirge Aue Mai multe informaţii
  FFV Erfurt 14 : 00 USV Jena II Mai multe informaţii
  FFV Leipzig 14 : 00 Neubrandenburg 04 Mai multe informaţii

Germany - Regionalliga Women - Süd

More…
  Frauenbiburg 11 : 00 Wacker München Mai multe informaţii
  Hegauer FV 13 : 00 Schwaben Augsburg Mai multe informaţii
  Nürnberg 14 : 00 Jahn Calden Mai multe informaţii
  Freiburg II 14 : 00 Würzburg Mai multe informaţii
  Löchgau 14 : 00 Ingolstadt Mai multe informaţii

Germany - Regionalliga Women - Südwest

More…
  Riegelsberg 13 : 00 Dirmingen Mai multe informaţii
  Andernach 14 : 00 Issel Mai multe informaţii
  Saarbrücken II 14 : 00 Bitburg Mai multe informaţii
  Bad Neuenahr 14 : 00 Speyer Mai multe informaţii
  Montabaur 14 : 30 Siegelbach Mai multe informaţii

Germany - Regionalliga Women - West

More…
  Borussia M'gla… 13 : 00 Warendorfer SU Mai multe informaţii
  Germania Hauen… 13 : 00 Sportfreunde U… Mai multe informaţii
  Borussia Bocholt 13 : 00 Leverkusen II Mai multe informaţii
  Bochum 15 : 00 Alemannia Aachen Mai multe informaţii
  Duisburg II 15 : 00 Fortuna Köln Mai multe informaţii
  Essen-Schönebe… 15 : 00 Moers Mai multe informaţii
  Köln II 15 : 30 Vorwärts Köln Mai multe informaţii

Hungary - Nöi Magyar Kupa

More…
  ASE 11 : 00 Szent Mihály Mai multe informaţii
  Pécsi MFC 12 : 00 MTK Mai multe informaţii
  Videoton 14 : 00 Kóka Mai multe informaţii
  Ferencváros 18 : 00 Újpest Mai multe informaţii

Italy - Coppa Italia Women - 1st Group Stage

More…
  Torino 15 : 30 Luserna Mai multe informaţii
  Novese 15 : 30 Amicizia Lagaccio Mai multe informaţii
  Cuneo 15 : 30 Alessandria Mai multe informaţii

Italy - Coppa Italia Women - 1st Round

More…
  Grifone Giallo… 14 : 30 Nebrodi Mai multe informaţii
  Atletico Oristano 15 : 30 Caprera Mai multe informaţii

Japan - L1-League Women

More…
  Albirex Niigata 06 : 00 JEF United Mai multe informaţii

Japan - L2-League Women

More…
  Yokohama FC 04 : 00 Harima Mai multe informaţii
  Kibi Univ. Tak… 06 : 00 Cerezo Osaka Mai multe informaţii
  Angeviolet Hir… 07 : 00 Nittaidai Mai multe informaţii
  Ehime 08 : 00 Nojima Stella Mai multe informaţii

Lithuania - A Lyga Women

More…
  Gintra-Univers… 12 : 00 ŠSG-FA-Akmenė Mai multe informaţii
  LSU-Žara 12 : 00 EOS-AUŠRA Mai multe informaţii
  Žalgiris 12 : 00 Banga Mai multe informaţii

Netherlands - Hoofdklasse Women

More…
  Venlosche Boys 12 : 00 DSE Mai multe informaţii
  Maarssen 14 : 00 't Zand Mai multe informaţii
  Victoria Boys 14 : 00 Someren Mai multe informaţii
  Fortuna Wormerveer 14 : 00 Prinses Irene Mai multe informaţii
  Fortuna '54 14 : 00 Buitenveldert II Mai multe informaţii
  Nuenen 14 : 30 Venray Mai multe informaţii
  Eindhoven 15 : 00 Kolping Boys Mai multe informaţii

Netherlands - Eerste Klasse Women - Group C

More…
  Velsen 11 : 00 Hoogland Mai multe informaţii
  De Zweef 12 : 00 Witkampers Mai multe informaţii
  Berghuizen 14 : 00 Eldenia II Mai multe informaţii
  SDO 14 : 00 Alcmaria Victrix Mai multe informaţii
  WVC 14 : 30 RKDEO Mai multe informaţii
  Purmerland 14 : 30 Rigtersbleek Mai multe informaţii

Netherlands - Eerste Klasse Women - Group D

More…
  BSC 12 : 00 Amstenrade Mai multe informaţii
  Nooit Gedacht 12 : 00 Bekkerveld Mai multe informaţii
  Baronie 12 : 00 Bavel Mai multe informaţii
  SSS '18 13 : 00 Trekvogels Mai multe informaţii
  VDZ Arnhem 14 : 00 Gelre Mai multe informaţii
  Schijf 14 : 30 OVV ’67 Mai multe informaţii

Northern Ireland - Women's Play-offs 1/2

More…
  Lisburn 15 : 30 Mid-Ulster Mai multe informaţii

Norway - Toppserien

More…
  Klepp 17 : 00 Sandviken Mai multe informaţii

Norway - 1. Division Women

More…
  Grand Bodø 15 : 00 Øvrevoll Hosle Mai multe informaţii
  Amazon Grimstad 15 : 30 Fløya Mai multe informaţii

Poland - I Liga Women - North

More…
  Górzno 11 : 00 Stargard Szcze… Mai multe informaţii
  Łódź II 12 : 00 Stomil Olsztyn Mai multe informaţii
  Polonia Poznań 12 : 00 Praga Warszawa Mai multe informaţii
  Stilon Gorzów 15 : 00 Bydgoszcz Mai multe informaţii

Poland - I Liga Women - South

More…
  Wrocław II 11 : 00 Bogdańczowice Mai multe informaţii
  Resovia Rzeszów 12 : 00 Rysy Bukowina … Mai multe informaţii
  Gol Częstochowa 14 : 30 Rolnik Biedrzy… Mai multe informaţii

Portugal - 1a Divisão Women

More…
  Benfica 16 : 00 Albergaria Mai multe informaţii
  Sporting CP 16 : 00 Viseu 2001 Mai multe informaţii
  Valadares Gaia 16 : 00 Sporting Braga Mai multe informaţii
  Boavista Porto 16 : 00 A-dos-Francos Mai multe informaţii
  Estoril Praia 16 : 00 Belenenses Mai multe informaţii
  Ouriense 16 : 00 Vilaverdense Mai multe informaţii
  CAC 16 : 00 União Ferreirense Mai multe informaţii

Romania - Superliga

More…
  Independenţa B… 09 : 00 Real Craiova Mai multe informaţii
  Heniu Prundu B… 10 : 00 CFR Timişoara Mai multe informaţii
  Fairplay Bucureşti 10 : 00 Olimpia Univer… Mai multe informaţii

Scotland - SWPL 1

More…
  Aberdeen 14 : 00 Forfar Farmington Mai multe informaţii
  Spartans 14 : 00 Glasgow City Mai multe informaţii
  Hibernian 15 : 00 Stirling Unive… Mai multe informaţii
  Celtic 15 : 00 Rangers Mai multe informaţii

Scotland - SWPL 2

More…
  Glasgow Girls 13 : 00 Buchan Mai multe informaţii
  Inverness City 13 : 30 Hutchison Vale Mai multe informaţii
  Queen's Park 15 : 00 Hamilton Acade… Mai multe informaţii
  Jeanfield Swifts 17 : 00 Hearts Mai multe informaţii

Scotland - SWFL 1 - North

More…
  Dunfermline At… 13 : 00 Dee Ladies Mai multe informaţii
  Falkirk Ladies 13 : 00 Central Girls Mai multe informaţii
  Dundee City 15 : 00 Dee Vale Mai multe informaţii
  Tayside Ladies 15 : 00 Aberdeen II Mai multe informaţii
  Stonehaven 15 : 15 Forfar Farming… Mai multe informaţii
  Falkirk FC 17 : 00 East Fife Mai multe informaţii

Scotland - SWFL 1 - South

More…
  Spartans II 13 : 00 Cumbernauld Colts Mai multe informaţii
  Hibernian II 14 : 00 Kilmarnock Mai multe informaţii
  Claremont ANUL Boroughmuir Th… Mai multe informaţii
  Glasgow City Girls 15 : 00 Motherwell Mai multe informaţii
  Westerlands 15 : 15 Celtic II Mai multe informaţii
  Rangers II 17 : 00 Hearts Development Mai multe informaţii

Scotland - SWFL 2 - Central

More…
  Westerlands II 13 : 15 St Roch's Mai multe informaţii
  Cumbernauld Co… 15 : 00 East Kilbride Mai multe informaţii
  Motherwell Dev… 15 : 00 Blackburn United Mai multe informaţii
  Stenhousemuir 15 : 15 Partick Thistle Mai multe informaţii

Scotland - SWFL 2 - East

More…
  Edinburgh Cale… 14 : 00 East Fife Violet Mai multe informaţii
  Dundee United 15 : 00 Edinburgh South Mai multe informaţii
  Dunfermline De… 15 : 00 Bayside Mai multe informaţii
  Hutchison Vale II 16 : 00 Raith Rovers Mai multe informaţii

Scotland - SWFL 2 - North

More…
  Buchan Youth 15 : 00 Ross County Mai multe informaţii
  Kemnay 15 : 00 Forfar Farming… Mai multe informaţii
  Turriff United 15 : 00 Granite City Mai multe informaţii
  Deveronvale 15 : 00 Elgin City Mai multe informaţii

Scotland - SWFL 2 - South-West

More…
  Bishopton 15 : 00 Stranraer Mai multe informaţii
  Kilmarnock II ANUL United Glasgow Mai multe informaţii
  Ayr United 15 : 00 Renfrew Mai multe informaţii
  Pollok United 15 : 00 Dumbarton United Mai multe informaţii

Slovenia - 1. Zenska Liga

More…
  Maribor 11 : 00 Rudar Škale Mai multe informaţii
  Ajdovščina 16 : 00 Teleing GMT Mai multe informaţii
  Fužinar 16 : 00 Radomlje Mai multe informaţii
  Olimpija Ljubljana 16 : 00 Velesovo Mai multe informaţii

Spain - Primera División Women

More…
  Athletic Club 11 : 30 Tacuense Mai multe informaţii
  Oiartzun 12 : 00 Sporting de Huelva Mai multe informaţii
  UDG Tenerife Sur 13 : 00 Rayo Vallecano Mai multe informaţii
  Barcelona 16 : 00 Real Sociedad Mai multe informaţii
  Atletico Madrid 16 : 30 Espanyol Mai multe informaţii

Spain - 1ª Nacional Women - Group 1

More…
  Deportivo de L… 12 : 00 Victoria Mai multe informaţii
  Atlético Arousana 12 : 00 Sporting Gijón Mai multe informaţii
  Gijón FF 12 : 00 FVPR El Olivo Mai multe informaţii
  Femiastur 12 : 00 Atlántida Matamá Mai multe informaţii
  Sárdoma 12 : 15 Oviedo Moderno Mai multe informaţii
  Friol 18 : 00 Tordoia Mai multe informaţii

Spain - 1ª Nacional Women - Group 2

More…
  Gasteizko 11 : 30 Logroño Mai multe informaţii
  Aurrerá de Vitoria 11 : 30 San Ignacio Mai multe informaţii
  DNS de Belen 12 : 00 Marino Mai multe informaţii
  Eibar 12 : 30 Ardoi Mai multe informaţii
  Mulier 12 : 30 Athletic Club II Mai multe informaţii
  Berriozar 17 : 00 Arratia Mai multe informaţii
  Pauldarrak 17 : 30 Añorga Mai multe informaţii

Spain - 1ª Nacional Women - Group 3

More…
  Barcelona II 12 : 00 Porto Cristo Mai multe informaţii
  Sabadell 12 : 00 Espanyol II Mai multe informaţii
  Collerense 12 : 00 Levante Las Planas Mai multe informaţii
  L'Estartit 12 : 00 Seagull Mai multe informaţii
  Pallejà 17 : 00 Son Sardina Mai multe informaţii
  AEM 17 : 00 Europa Mai multe informaţii
  Igualada 18 : 00 Sant Gabriel Mai multe informaţii

Spain - 1ª Nacional Women - Group 4

More…
  La Solana 12 : 00 Cáceres Mai multe informaţii
  Sevilla 12 : 00 Monachil Mai multe informaţii
  Hispalis 12 : 00 Sporting de Hu… Mai multe informaţii
  El Naranjo 12 : 00 Málaga Mai multe informaţii
  Peña El Valle 12 : 30 Extremadura Mai multe informaţii
  Granada 13 : 00 Luis de Camoens Mai multe informaţii
  La Rambla 17 : 00 Santa Teresa II Mai multe informaţii

Spain - 1ª Nacional Women - Group 5

More…
  Amigos Duero 11 : 30 Olímpico Madrid Mai multe informaţii
  San Pío X 13 : 15 Rayo Vallecano II Mai multe informaţii
  Pozuelo Alarcón 16 : 00 Atlético Madrid II Mai multe informaţii
  Dinamo Guadalajara 16 : 00 Tacón Mai multe informaţii
  Parquesol 16 : 00 Guadamur Mai multe informaţii
  Vallecas 17 : 00 Alhóndiga Mai multe informaţii
  Madrid CF 17 : 00 Torrelodones Mai multe informaţii

Spain - 1ª Nacional Women - Group 6

More…
  Ofra AMAN Puerto Cruz Mai multe informaţii
  Cinco Continentes AMAN Unión Viera Mai multe informaţii
  Tacuense II 12 : 30 Sanse Mai multe informaţii
  Casablanca 18 : 00 San Antonio Pilar Mai multe informaţii
  Güímar 18 : 00 San Juan Tener… Mai multe informaţii
  Las Torres 19 : 00 Juan Grande Mai multe informaţii

Spain - 1ª Nacional Women - Group 7

More…
  Ciudad de Benidorm 10 : 30 Albacete Mai multe informaţii
  Lorca 12 : 00 Levante II Mai multe informaţii
  Valencia II 12 : 00 Mislata Mai multe informaţii
  Almassora 12 : 00 Murcia Féminas Mai multe informaţii
  Villarreal 12 : 00 Aldaia Mai multe informaţii
  Transportes Al… 12 : 15 Plaza Argel Mai multe informaţii
  Alhama 18 : 00 Elche Mai multe informaţii

Sweden - Damallsvenskan

More…
  Mallbacken 14 : 00 Vittsjö Mai multe informaţii
  Umeå 14 : 00 KIF Örebro Mai multe informaţii
  Kvarnsveden 14 : 00 Piteå Mai multe informaţii
  Göteborg FC 15 : 00 Eskilstuna United Mai multe informaţii
  Kristianstad 15 : 00 Rosengård Mai multe informaţii

Sweden - Elitettan

More…
  Växjö 15 : 00 Östersund Mai multe informaţii

Switzerland - Schweizer Pokal Frauen

More…
  Schwyz 13 : 30 Therwil Mai multe informaţii
  Thun 14 : 00 Young Boys Mai multe informaţii
  FC Luzern II 15 : 00 Zürich Mai multe informaţii
  Neckertal-Büts… 15 : 30 Yverdon Mai multe informaţii
  Schlieren 16 : 00 Neunkirch Mai multe informaţii
  Aïre-le-Lignon 16 : 00 Staad Mai multe informaţii

Uruguay - Campeonato Femenino - Championship Round

More…
  Canelones San … 15 : 00 River Plate Mai multe informaţii
  Peñarol 18 : 30 Nacional Mai multe informaţii
  Colón 20 : 30 Wanderers Mai multe informaţii

Uruguay - Campeonato Femenino - Lower Table Round

More…
  UdelaR 15 : 30 Seminario Mai multe informaţii
  Salus 18 : 00 Oriental Mai multe informaţii
  Linea D 20 : 30 Figlia de la T… Mai multe informaţii

USA - NWSL

More…
FL Boston Breakers 0 - 4 Western New Yo… Vezi evenimente Mai multe informaţii
FL Chicago Red Stars 3 - 1 Washington Spirit Vezi evenimente Mai multe informaţii

World - Friendlies Women

More…
  Zambia 15 : 00 Egypt Mai multe informaţii

Selectează data